ASTRO BOY

7. únor 2012 | 01.20 |
› 

ASTRO BOY

FILMÍKY A KNÍŽKY: Astro Boy - foto
Zdroj: hce.cz

Vypadá jako obyčejný kluk. Akorát že místo srdce má modré jádro, v očích rentgeny, v nohách raketové motory, v rukách nadlidskou sílu a v zadečku... kulomety!

V Metro City, které se vznáší nad znečištěným Povrchem, lidem slouží roboti. Když slavný vědec přijde při nehodě o syna Tobyho, "vytvoří" si nového, mechanického.

Do vínku mu dá supersílu, rentgenové paprsky, rychlost a schopnost létat. Pak mu ale docvakne, že to stejně není jeho Toby, a klukarobota vyhodí z domu. Jenomže modré jádro, které v sobě Toby nosí, velice zajímá ambiciózního prezidenta.

Při honičce s jeho vojáky spadne Toby na Povrch. Je to vlastně šrotoviště porouchaných robotů, kde žijí jen vyvrhelové společnosti, Površané. Tobyho, který se maskuje novým jménem Astro, objeví parta dětí-sirotků. Vezmou ho mezi sebe.

Konečně má Toby pocit, že někam patří, že ho má někdo rád. Ačkoli je robot, i on cítí lidské emoce. Jenomže pořád ho žene touha po dobrodružství. Nakonec se vrací do rodného Metro City, aby čelil dosud největší životní výzvě!Žánr: animovaný
Délka: 94 min
Režie: David Bowers
Pusť si trailer

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře