ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE

7. únor 2012 | 01.26 |
› 

ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE

FILMÍKY A KN͎KY: Zataženo, občas trakaře - foto
Zdroj: Falcon

Úchvatný 3D animák...

Flint Lockwood od dětství snil o tom, jak vymyslí něco, co by změnilo životy lidí. Bohužel, veškeré jeho absurdní vynálezy (například boty ve spreji, odplešovač hlav nebo překladač opičích myšlenek) způsobily problémy jemu, jeho rodičům a jeho rodnému městu. Ale tenhle nezdolný optimista se nikdy nevzdal svého celoživotního cíle a nyní má šanci proměnit životy všech ve městě k lepšímu. Flint je pochopitelně nadšený, ale pořád má nepříjemný pocit, že se něco pokazí...

Sam Sparks je milá, mladá a nadšená televizní rosnička na částečný úvazek, která sní o tom, že se stane profesionální moderátorkou zpráv o počasí. Dostane šanci poté, co zažije a exkluzivně informuje o nejfantastičtější zprávě o počasí v dějinách - o cheeseburgerovém dešti! Jak Flintův stroj na jídlo vyrábí další a další variace "jedlého počasí", stoupá její hvězda doslova po celém světě. Všechno je naprosto dokonalé až do chvíle, než Sam v předpovědi počasí objeví velké, neplánované "jídelné bouře". Právě ona je ale tím jediným člověkem, který může Flintovi pomoci zvládnout jeho stroj, který se vymkl kontrole, ale pokud se do toho pustí, riskuje, že světu odhalí svou druhou tvář, kterou před ním do té doby tajila, a možná se bude dokonce nucena vzdát i svého snu.

Flintův staromódní, technofobický a odměřený otec Tim Lockwood svého syna miluje a snaží se mu být milujícím otcem, který ho podporuje, ale je schopen s ním komunikovat jenom prostřednictvím rybářských přirovnání, která Flint nechápe. Když se zásluhou svého úžasného stroje Flint stane hrdinou celého města, dělá si Tim starosti, že, stejně jako v případě ostatních Flintových vynálezů, to celé nedopadne dobře. Teprve když si Flint přestane naprosto věřit je Tim schopen ujmout se své role a ukázat svému synovi, jak moc ho má rád a jak si ho váží.

Žánr: animovaný
Délka: 90 min
Režie: Chris Miller, Phil Lord
Co všechno tito podivíni a jejich přátelé vyvedou se dozvíš v kině...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře