7. Léčba

30. duben 2012 | 14.07 |

Stín lásky

 Když se Tallin probudila z nevědomí, tak si uvědomila že leží na ničem měkém a teplém, tak otevřela oči a všimla si že leží na gauči v penzionu. To je zvláštní, vůbec si nepamatuju, jak jsem se sem dostala, pomyslela si zmateně a snažila se zvednout, když se postavila tak ztratila rovnováhu a padala k zemi, když jí v tom chytila ničí ruka Tallin kolem ramen. ,,Mám tě," řekl Daniel ustaraně a přitáhl si Tallin k sobě. Ona bez přemýšlení Daniela objala kolem krku. ,,Doufám, že mi zase neomdlíž," řekl vesele Daniel a podíval se na zmatenou Tallin, když přikívla, tak jí pomohl si sednout na gauč. ,,Přinesl jsem ti polívku," řekl Daniel šibalsky a usmál se na ní, pak si sedl vedle ní a podal jí polívku. Polívka byla zeleninová, ale byla moc dobrá. Tallin byla tak hladová že jí snědla až do poslední lžíce. ,,Jaká byla?" Zeptal se zvědavě Daniel. ,,Moc dobrá," řekla vesele Tallin a usmála se na Daniela. ,,Potřebuješ se vykoupat," utrousil Daniel a chytil Tallin do náruče a zvedl jí z gauče. ,,Co to děláš?" Vyjekla Tallin a bojovala s ním. ,,Jseš špinavá a smrdíš po mechu a můze," řekl rozhodně Daniel a šel po schodech do svého pokoje. ,,Proč nejdeme do mého pokoje?" Zeptala se zmateně Tallin a pořád se prala s Danielem. ,,Protože nemám klíče od tvého pokoje," řekl šibalsky a usmál se, pak si otevřel do svého pokoje a vešel.                                                

Když Daniel nesl slabou Tallin, tak pořád přemýšlel, jak by jí měl dát do té vany. Když Daniel vešel do koupelny, tak si s Tallin klekl u vany. Je tak bezbranná a nevinná a leží v mé náruči, pomyslel si Daniel toužebně a prohlídl si Tallin, která usnula, opatrně jí sundal kalhoty. Je dobře že jsem jí dřív, když jsem jí dal na gauč jsem jí sundal boty a mikinu, pomyslel si potěšeně a sundal jí tričko a zbytek oblečení a při tom se snažil, na její nahé tělo nedívat, cítil jak se mu zostřují tesáky. Daniel opatrně Tallin položil do vany a pustil teplou vodu. Daniel si klekl vedle vany a pozoroval Tallinu tvář. Když byla vana plná tak, Daniel vypl vodu a snažil se opatrně vzbudit Tallin. ,,Co co se děje?" Zeptala se unaveně Tallin a podívala se kolem sebe. ,,Jsi v mé koupelně a právě se koupeš," odpověděl klidně Daniel a pohladil Tallin po vlasech, které byly ještě suché. ,,Kde to jsem?" Zeptala se nevěřícně Tallin a snažila se dostat z vany, ale Daniel jí tlačil do vany zpátky, až si při tom namočil bundu a trochu i košili. Když to Tallin vzdala, tak si Daniel sundal bundu a košili, která se mu lepila k hrudi a hodil se pryč. Tallin bojovala s únavou a při tom ho sledovala. Daniel vycítil uvolnění, tak si opřel lokty a hrál si s pěnou ve vaně. ,,Máš nějakou rodinu?" Zeptala se unaveně Tallin.

,,Jenom dva sourozence," odpověděl Daniel nenuceně a dělal kroužky na Tallině ruce. ,,Jak se jmenují?" Zeptala se zvědavě Tallin a pleskla Daniela po ruce. ,,Damian a Rachel, " řekl a pokrčil rameny. ,,A rodiče?"Zeptala se Tallin a naklonila se k Danielovi . ,, Zemřeli , napadlo je zvíře , " řekl zamyšleně Daniel a vzpomněl si jak musel se svým bratrem odejít , aby je nezabili , protože jsou upíři . ,, To mi je líto , " řekla smutně Tallin a pohladila Daniela po havraních vlasech a políbila ho teplými rty na tvář . ,, A co tvoje rodina ? " Zeptal se na oplátku Daniel . ,, Moji rodiče zemřeli a moje sestra Roxana bydlí s tetou Klotyldou v Jacksonvillu , " odpověděla Tallin a nevesele se zasmála . ,, Jak se cítíš ? " Ustaraně Daniel a dal ruku do vody . ,, No , dobře , jenom mi je trochu nepříjemné , že jsi mě slíkl , " řekla vesele Tallin a pohladila Daniela na svalnaté hrudi . ,, Musel jsem , " řekl Daniel nevinně . ,, To vím , " ,, Zkus si odpočinout , " řekl Daniel a políbil Tallin na čelo , pak se zvedl a šel z koupelny . Po několika minutách se otevřeli dveře do koupelny a vyšla z nich Tallin , která se zabalila do ručníku . Daniel který seděl na posteli v čisté košili se zvedl a přešel k ní v ruce měl jednu bílou košili . ,, Tady , to si nasaď , " řekl Daniel a podal Tallin košili . ,, Děkuji , " řekla Tallin vděčně a šla zpátky do koupelny .

                                                       
Tallin se dívala do zrcadla a snažila si rozčesat vlasy , když to měla konečně hotové , tak si narovnala košili a vyšla z koupelny . Daniel ležel na posteli a díval se na ní . ,, Slušíti , " řekl Daniel upřímně . ,, Dík , " řekla Tallin a sedla si na kraj postele , pak se podívala na hodiny které vyseli nad dveřma . ,, Mohla bych tu prosím ještě chvíli zůstat ? Protože kdyby mě teď viděla babička , tak bych měla malér , " řekla Tallin prosebně a udělala psí oči . ,, Klidně , " řekl šibalsky Daniel a usmál se . Tallin si lehla vedle něj a zavřela oči . Po chvilce zvoní Tallin mobil , který si dala do košile . Tallin ho vyndala z kapsy a sedla si . ,, Haló ? " ,, Ahoj , tady je Mary , " řekla Mary vesele . ,, Kde máš mobil ? " Zeptala se zvědavě Tallin . ,, Nikam se mi schoval , tohle je mámi mobil , " odpověděla Mary . ,, A co potřebuješ ? " ,, No , jestli zítra mohu k vám ? " Zeptala se zvědavě Mary a odkašlala si . ,, Jasně , můžeš , " řekla Tallin a podívala se na Daniela , který jí sledoval . ,, To je super , " zajásala Mary . Tallin se začala smát , a podívala se na hodiny . ,, Tak zítra , " řekla Mary a zavěsila . Tallin si dala mobil zpátky do kapsy a lehla si vedle Daniela . ,, Kdo to byl ? " Zeptal se zvědavě Daniel a objal Tallin kolem ramen . ,, To byla Mary , moje kamarádka , " odpověděla Tallin a hrála si s rukama . ,, Co chtěla ? " Zeptal se klidně . ,, Jestli sem zítra může , " řekla Tallin a zavřela oči . Když Tallin odcházela , tak šla po špičkách , aby jí neslyšela babička .  

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře