JOURNEY 2: THE MYSTERIOUS ISLAND

7. únor 2012 | 18.27 |
› 

JOURNEY 2: THE MYSTERIOUS ISLAND

Vanessa Hudgens už dávno není jen ta sladká Gabriella z filmu Muzikál ze střední! Po akčním fantasy thrilleru Sucker Punch ji už v únoru uvidíš v akčně-dobrodružném snímku Journey 2: The Mysterious Island.

Jde o pokračování úspěšného filmu z roku 2008 Cesta do středu Země a u nás by měl mít premiéru 16. února pod názvem Cesta na tajuplný ostrov. Kromě běžné 2D verze se můžeš těšit i na skvělou podívanou ve 3D formátu.

O co tu půjde? Mladý Sean Anderson (Josh Hutcherson, který hrál v této roli i v předchozím filmu) dostane zakódované tísňové volání ze záhadného ostrova, z míst, kde by se žádný ostrov nacházet neměl. Je to místo, kde jsou zvláštní formy života, hory ze zlata, životu nebezpečné sopky a nejedno pozoruhodné tajemství. Nový nevlastní otec Hanka (Dwayne Johnson) není schopen syna zadržet a tak se s ním raději vydá na nebezpečnou výpravu. Společně s pilotem helikoptéry (Luis Guzman) a jeho krásnou dcerou (Vanessa Hudgens) se vydají hledat ostrov a zachránit jeho opuštěné obyvatele před seizmickým vlnami, které tlačí ostrov i s jeho poklady pod vodu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře