NINA DOBREV - KDO JE DRAKE?

9. únor 2012 | 14.48 |

NINA DOBREV - KDO JE DRAKE?

STARS: Nina Dobrev - Kdo je Drake? - foto
Zdroj: profimedia.cz

Hrála ve spoustě seriálů i filmů. Kromě Upířích deníků, stojí za zmínku jeden z jejích prvních seriálů, Degrassi, kterým se Nina (23) proslavila. My jsme s ní probrali nejen její kariéru...

Baví tě víc točit filmy nebo TV pořady?
NINA: 
"Dřív jsem dělala jen filmy, ale teď bych se ráda posunula někam dál. Chci hrát vážné role, a to mi film umožní. Ráda bych hrála punkerku nebo feťačku. Je tolik postav, o které bych stála..."

Říká se, že miluješ kočky. Je to pravda?
NINA: 
"Musím se přiznat, že jsem doslova kočičí žena. Miluju všechny moje chlupáče nade všechno na světě. Dokonce jsem vyrobila kalendář na rok 2012, který jsem nazvala Moji miláčkové: Chlupatá love story. Kočky mě fascinují. Na sto procent jsem v minulém životě byla kočka!"

Jak vzpomínáš na svého kolegu ze seriálu Degrassi, Aubreyho Grahama neboli Drakea?
NINA:
 "On byl tak sladký! Je zvláštní, že teď je z něj raper a sexuální symbol. Pamatuji si, že jsem jednou jela s přáteli na party. Poslouchali jsme v autě rádio a jeden z kámošů říká: 'Není to tvůj parťák Drake?' a já na to: 'Kdo je Drake?'. Neměla jsem ani tušení o tom, že si tak začal říkat."

Jaké to je, být doopravdy slavná?
NINA: 
"Já sama nemám zájem o to, abych věděla, jak se mají Angelina Jolie a Brad Pitt, takže je pro mě trochu nepochopitelné, že někoho zajímá, jaký život žiji já. Občas je těžký uhlídat si své soukromí, ale myslím, že se mi to zatím docela daří."

Podívej se na Ninu v seriálu Degrassi

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře