Helen Magnus

9. únor 2012 | 19.00 |

Helen MagnusHraje: Amanda Tapping
Dabing: Simona Postlerová 

Doktorka Helen Magnus je přes 160 let stará anglická lékařka a vědecká badatelka, která věnovala celý svůj život lovu a ochraně takzvaných "abnormálů", poté co ji do svého soukromého výzkumu zasvětil její otec Gregory Magnus. 

Helen se narodila ve viktoriánské Anglii a byla jednou z prvních žen, která se stala na Londýnské Royal College of Surgeons doktorkou a vědkyní. Během studií se spřátelila a spojila s Johnem Druittem, Nikolou Teslou, Jamesem Watsonem a Nigelem Griffinem do skupiny známé jako Pětice (The Five), který se věnoval výzkumu abnormálů. Byla první, která si vzala injekci se vzorkem čisté upíří krev, který ji poskytl dar dlouhověkosti a od té doby nezestárla ani o den.

Helen později navázala bližší vztah s kolegou z Pětice Druittem, a dokonce byli i krátce zasnoubeni, než se dověděla o jeho nové schopnosti, kterou díky upíří krvi získal a stal se z něj tak sériový vrah. Dokonce spolu zplodili dceru Ashley, kterou vycvičila, aby šla v jejích šlépějích. Když však vinou Cabalu Ashley umírá, ocitá se Helen v období deprese a snaží se najít lék na svou nesmrtelnost.

Helen ve Starém městě postavila Svatyni, kde mohou najít útočiště všichni tvorové bez rozdílu, zatímco je studuje a snaží se jim pomoci. Protože však všichni abnormálové nejsou přátelští, vydává se Helen i s jejím týmem – dcerou Ashley, geekem Henrym, nováčkem Willem či později s bývalou podvodnicí Kate – do ulic města a dál, kde jsou odchyceni a bezpečně dopraveni do Svatině, kde je o ně dobře postaráno.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře