Will Zimmerman

9. únor 2012 | 19.00 |

Will ZimmermanHraje: Robin Dunne
Dabing: Michal Jagelka 

Je brilantní policejní forenzní psychiatr, který má přirozenéempatické schopnosti a smysl pro hlubší smysl trestných činů. Díky této vlastnosti není příliš oblíbený u svých kolegů ani šéfů a je často ignorován či terčem posměšků.

Při vyšetřování záhadné smrti dvou místních policistů, je Will konfrontován a nakonec najat Helen Magnusovou, aby pomohl léčit její pacienty - tvory - obzvláště ty, které jsou obtížně citově dostupné, a je třeba je přesvědčit, aby jim věřili. Ačkoli je velmi skeptický k věcem, které věda nemůže vysvětlit, postupně se učí přijímat jeho novou realitu.

Většinu svého času věnuje svým cestám s Magnusovou a zbytkem posádky Svatyně.

Během cesty do Indie si ho vybral za hostitele abnormál Macri, který byl propojen s jiným neobvykle silným abnormálem - Velkou Berthou, která dokázala vyvolat zemětřesení. Poněvadž byla Bertha příliš velkým rizikem, rozhodla se celá síť Svatyní, kromě Helen, ji neutralizovat. Will ale dokáže navázat telepatické spojení s Kali, neboli Bertou a snaží se ji přesvědčit, že ji nehrozí nebezpečí. Vše se komplikuje, když je mu Macri násilím odebráno a Will se ocitá na pokraji smrti. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře