Ashley Magnus

9. únor 2012 | 19.04 |


Ashley MagnusHraje: Emilie Ullerup
Dabing: Anežka Pohorská 

Ashley je dcerou Helen a Johna Druitta. Byla počata přibližně už v letech 1880, těsně předtím, než se rodiče rozešli. Helen udržovala své embryo přes sto let zmražené, dokud její samota nebyla příliš veliká.

Ashley po svém otci zdědila zabijácký instinkt a častokrát se osvědčila jako expert v oboru a výjimečná lovkyně abnormálů. Je si velice blízká se svou matkou, a však, když si během záchranné akce uvědomí, že John je její otec, mrzí ji, že se to nedozvěděla od Helen.

Ashley nedokáže jen tak sedět a nepomáhat, a tak, když Cabalzaútočil na abnormály jejich toxickou zbraní s názvem Lazarus, vydala se spolu s Henrym do jednoho z jejich zařízení, aby získala potřebné informace. Naneštěstí padla do léčky, a oba byly zajati. Zatímco na Henrym prováděli pokusy, s Ashley měli mnohem větší plány. Díky tomu, že je potomkem dvou lidí, kterým upíří krev pozměnila DNA, probudili její schopnost teleportace a za díky vymývání mozku ji přiměli ukrást poslední dochovaný vzorek upíří krve, který původní Pětice přinesla z ukrytého města v naději, že jim pomůže najít protilátku na Lazarus.

Cabal následně Ashley pomocí upíří krve proměnil v úplného upíra a její DNA zkopírovaly do dalších subjektů. Ashley s jejím týmem pak likvidovala jednu Svatyni po druhé, až se nakonec obětovala a spolu s dalším upírem se rozložila v EM štítu. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře