Kate Freelander

9. únor 2012 | 19.07 |


Kate FreelanderHraje: Agam Darshi
Dabing: Lucie Vondráčková (2. série), Jitka Ježková (3. série) 

Kate se narodila v Mumbai, ale vyrůstal v Chicagu, ale poté, co byl její otec na policejní stanici zavražděn, se často stěhovali, až se její matka rozhodla přestěhovat zpět do rodné Mumbaie, zatímco Kate odešla do Montrealu. 

Aby se sama probyla životem stala se z ní podvodnice a zlodějkas napojením na tajnou organizaci Cabal, pro které pracovala několik let, a tak získala rozsáhlé znalosti o jejich taktice a opatřeních. 

Poprvé se objevuje na začátku druhé série v díle End of Days, když asistuje únosu jednoho účastníka projektu Montana. I když ji Will, Helen a Henry chytnou, zásilku však stihne předat a nakonec se ji podaří i utéct. Když však z poslední akce nedostane zaplaceno, dojde jí, že už je pro Cabal nepohodlná, a potom, co se jí snaží odstranit, nalezne útočiště ve Svatyni. I když zprvu neochotně, ale nakonec přeci, jim poskytne informace, které je zavedou do skladiště, kde na ně však čeká plně vyzbrojená a přeměněná Ashley. Kate se nakonec rozhodne ve Svatyni zůstat a bojovat proti upířím hybridům.

Když jsou upíři poraženi a Cabal rozdrcen, přesto se stále zdržuje v prostorách Svatyně, a když prokáže svou loajalitu, zůstává zde jako právoplatný člen týmu, kde přebírá povinnosti Ashley.

V alternativní budoucnosti měla s Willem syna Magnuse Zimmermana, ačkoli v současnosti vypadá nepravděpodobně, že by spolu navázali vztah, přestože několikrát o něj projevila velkou starost.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře