6 věcí ohledně Dangerous Liaisons

10. únor 2012 | 14.40 |

6 věcí ohledně Dangerous Liaisons
Zap2it nám přináší 6 mini SPOILERŮ ohledně nadcházející epizody Dangerous Liaisons aneb nebezpečných vztazích. Takže pro všechny, kdo netrpělivě očekávají zítřejší epizodu je tu přeložený článek či originál, který si můžete přečíst zde.

1. Damonovi někdo zlomí vaz -- doslova -- ale skutečné překvapení je, kdo nařídí toto násilné (i když jen dočasné) zabití. Později pak Elena Damonovi něco řekne, co ho těžce zasáhne a rozhodně to mezi nimi hodně změní. Před koncem epizody je, více méně, starý Damon zpět, a to ve velkém. Možná né takový Damon jako v Pilotu, ale rozhodně se mu vrátilo něco z té jeho sexy lehkomyslnosti a podle nás už rozhodně bylo na čase! (s tím překladatelka článku naprostou souhlasí:)

2. Fanoušci Klause/Caroline se do příští epizody budou moc pořádně zahryznout, když spolu budou dva upíři trávit značný čas -- Klaus dokonce s Caroline sdíli i nějaké koníčky. Ano... očividně je skutečný umělec, když zrovna nevyvražďuje celé město a tak podobně. Přesto, navzdory Tylerově absenci v epizodě, ani na chvíli nepochybujeme, že ho Caroline pořád miluje. No možná na momentík. Nebo dva.
(Dokonce se dočkáme i některých zábavných chvílí mezi Caroline a Mattem, což by mohlo udělat radost těm, co v ně mají pořád naději. Ale jen malou.)

3.Potkáme (další) Původní! Několik dalších rodinných tajemství je odhaleno -- přinejmenším je to jejich přímení, které zní Mikaelson. Trochu lépe poznáme Kola a máme pocit, že ho budete milovat a nenávidět stejně jako my. Řekněme, že si pohrává s někým námi milovaným... ale vypadá u toho setsakra dobře. A co se Finna týče, zůstává raději stále záhadným, ale Julie Plec nám prozradila, že sdílí otcovův odpor a nenávist k upírům, což se projeví v následujících epizodách. Věčně záhadná Původní čarodějka má svůj tajný plán a ano, jako všichni ostatní v Mystic Falls, do toho potřebuje zatáhnout i Elenu.


4. Bonnie se v této epizodě neobjeví, ale dozvíme se o ní a Abby pár informací, které je zase hodí zpět přímo do centra naší mytologie a ne jen na vedlejší kolej. (Už máme dost jak momentálně upíři využívají čarodějky ke svým manýrům.) Ukáže se, že čarodějky Bennettové nejsou jen čarodějky. Jejich předkové byli před tisíci lety zapleteni s Původními a oživení Esther je v nadcházejících epizodách vezme ještě dál.

5. Matt je stále pozoruhodný (s tím si překladatelka článku dovoluje nesouhlasit:). Někdo ho během epizody plánuje zabít (s tím překladatelka článku nemá žádný problém:), ale Matt je ještě víc džentlmenský, než kdy dřív, i když čelí očividnému ohrožení. Ke konci epizody je úžasná chvíle, kdy budou jeho fanynky pištět (my jsme se usmívali sami pro sebe). Zdá se tu být potenciální vztah mezi Mattem a Rebekou a ještě před koncem ohledně toho učiní rozhodnutí. My se jen divíme, že si myslí, že do toho má vůbec co mluvit.

6. Nezapomněli jsme ani na Stefanovi fanoušky. Elena je v epizodě chycena mezi skutečnou přetahovanou (a vážně se v jedné chvíli drží obou za paži). Otázka je, jako vždy, zda v sobě Stefan dokáže tu péči o Elenu najít -- a zda vůbec Elena v téhle chvíli ještě chce, aby o ní péči měl. To vše bude během hodiny celkem jasně zodpovězené a z Paulova vystoupení budete mít husí kůži.

Nezapomeňte tedy na zítřejší epizodu plnou smokingů, koktejlek a do půli těla svlečeného jednoho či dvou upírů.

Zdroj: edna.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře