ROBERT PATTINSON: NATÁČET SEXY SCÉNY BYLY SLOŽITÉ

10. únor 2012 | 18.24 |

ROBERT PATTINSON: NATÁČET SEXY SCÉNY S KRISTEN BYLO SLOŽITÉ

TWILIGHT: Robert Pattinson: Natáčet sexy scény s Kristen bylo složité - foto
Zdroj: isifa.com

Nejen ve filmu, ale už ani na veřejnosti se Kristen a Rob nestydí ukazovat svoji lásku. Ba co víc, filmový Edward se ani neostýchá mluvit o erotických scénách, o které ve filmu Twilight Rozbřesk nebude nouze.

Dávno pryč jsou doby, kdy Robert a Kristen svůj vztah tajili. Při promo akcích kolem první části posledního dílu ságy Twilight (v ČR od 17.11.2011) naopak dávají svou lásku na odiv, a tak se není čemu divit, že otázky ohledně natáčení intimních záběrů se na ně hrnou ze všech stran.

Rob přiznává, že zpočátku byl při těchto scénách velmi nervózní, protože se nechtěl ztrapnit před Kristen ani před štábem: "V něčem bylo určitě lepší, že jsme s Kristen skutečný pár. Na druhou stranu ale nešlo o nás dva, v té posteli byli Edward a Bella a u toho jsem chtěl zůstat. Nechtěl jsem ukázat, co dělají v ložnici Rob a Kris. Nechtěl jsem být příliš vášnivý a ani moc usedlý. Bylo složité najít hranici mezi tím a neztrapnit se u toho."

"Sexuální scény ve filmech mi vždycky připadaly divné," svěřuje se herec: "Teď když navíc vím, jak probíhá jejich natáčení, že ty dva, co se milují, vždycky sleduje celý štáb, je to o to šílenější. Po celou dobu natáčení intimností, jsem si přál, aby to byl jen sen, ze kterého se brzy probudím." Rob je navíc přesvědčený o tom, že Twilight Breaking Dawn by se bez sexu obešel: "Vždycky mě pobaví, když se nějací chytráci odvolávají na erotické kapitoly v knize. Tam ale žádné nejsou!!! A jestli máte pocit, že si vymýšlím, tak si tu knížku honem běžte přečíst znovu..."

Edward Cullen je ve svém chování velmi staromódní a Robert s ním souhlasí: "Pokud jde o sex, neuznávám milování bez lásky. Nikdy jsem neprožil sex na jednu noc a ani po tom netoužím. Když se mi někdo líbí, chci s tou holkou chodit a automaticky přemýšlím o tom, že si ji jednou vezmu a jednou budeme mít dítě." Určitě to ale nebude hned... "Natáčení s miminem bylo úžasné, ale na své vlastní se zatím necítím. Uvědomil jsem si, že si nedokážu představit, že bych byl skutečný táta. Chceme si s Kristen ještě chvilku užívat volnost, kterou teď máme."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 2.08 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře