Krvavé Upíří deníky pokračují šestým dílem!

11. únor 2012 | 23.43 |

  

Nakladatelství FRAGMENT a L. J. Smithová přinášejí všem fanouškům upíří tématiky další dávku napětí, neutuchající touhy, lásky i nečekaných zvratů v novémpokračování Upířích deníků s názvem "Soumrak". Na pultech knihkupců se objeví 24. ledna. A již brzy si celou sérii budou moci zájemci zakoupit i jako e-knihu!

Upíři jsou stále in, což dokazuje velký úspěch prvních pěti dílů Upířích deníků – knih Probuzení, Souboj, Zášť, Temné shledání a Návrat. Tyto tituly zaznamenávají obrovský celosvětový úspěch delší dobu. U nás se prodalo již téměř 46 tisíc výtisků celé edice! V USA se vysílají jako velice populární televizní seriál a letos by měly zamířit i na české televizní obrazovky.
Prožijte další osudy smrtícího milostného trojúhelníku hlavních hrdinů – krásné Eleny a dvou upířích bratrů Stefana a Damona! Je žízeň po krvi silnější než láska? Láska bolí a historie se opakuje...
Když je Stefan lstí vylákán pryč z Fell's Church, pokusí se Damon Elenu přesvědčit, že je to on, ne jeho bratr, komu je souzena. Mezitím se temnota šíří městem. Zdejší dívky trpí chlípnou posedlostí. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí – obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti.
Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly. Ovšem zlo není snadné porazit, vyhrává na všech frontách. Podaří se vyhnat temná stvoření – liškodlaky – ze zlem posedlého města? Zachrání Elena Stefana z jeho vyhnanství?
Vše, co jste vždy chtěli vědět o upírech, naleznete na www.upiri-deniky.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře