Krvavé Upíří deníky přinášejí další dávku napětí

16. únor 2012 | 18.27 |

Začátkem února se mohli příznivci upíří tématiky těšit na další pokračování napínavého příběhu hlavních představitelů Upířích deníků Eleny, Stefana a Damona. V pořadí devátý díl vyjde v nakladatelství Fragment pod názvem Upíří deníky – Před půlnocí.


Znovu se ocitnete v dobře známém městečku Fell's Church, které se stává stále nebezpečnějším. Jaké budou další osudy milostného trojúhelníku hlavních hrdinů – dvou upířích bratrů Stefana a Damona a krásné Eleny?
Dobře známá skupinka přátel se vrací do Fell's Church a nachází ho v naprostém chaosu. I přesto, že se jim podařilo Stefana zachránit před krutou smrtí, problémy zdaleka nekončí. Meredith odhalila nehezká tajemství ve své minulosti a Damon se kvůli své nemístné zvědavosti proměnil v člověka, což nese velmi zle.
Mezitím se Fell's Church začíná stále více podobat městu duchů. Posedlost mění děti v kruté cizí tvory a situace se pomalu mění ve válku dospělých proti dětem... kdo může, prchá...
Elena se musí smířit s tím, že při útrapách na cestě za záchranou Stefana se v jejím srdci k Damonovi zrodily mnohem silnější city, než by měly. Ani ona sama už si není jistá, který z bratrů je »ten pravý«...

zdroj:http://www.topvip.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře