Na chvíli s Ninou Dobrev

15. únor 2012 | 01.24 |

Nedávno jsem v jednom časopise objevila rozhovor s Ninou Dobrev, kde se zmiňuje o svých spolupracovnících. Jaký má na ně názor, kdo je její největší oporou při natáčení a zdalipak má něco s Ianem Somerhalderem nebo s Paulem Wesleym. Pokud vás to zajímá, čtěte dále:-)

Nina Dobrev
Kdo tě na place podpoří, když už máš všeho dost?

"Paul a Ian jsou jako moje rodina, trávíme spolu celé dny a dost jsme se sblížili, je z nás takové trio. Mezi herečkami mám samozřejmě taky kámošky - Candice, Sara, Kayla a Katerina mě vždycky podporují a stojí při mně. Ve chvílích, kdy mi nebylo moc dobře, jsem zavolala Kayle a ona za mnou přijela s čokoládou, filmy a zmrzkou a udělaly jsme si skvělou dámskou jízdu. Je nejlepší přítelkyní jakou můžeš mít. Když jdeme ven, je moje ochranitelka. Jsme si ochranitelkami navzájem."

Prozraď něco o Paulovi a Ianovi!

"Oba jsou skvělí a každý trochu jinak. Paul bere svou práci velmi vážně, je to opravdový profesionál. Ian je zase takový recesista a vtipálek. Dokáže prozářit každý okamžik, je zábavný a pohodový. Zná ty nejlepší historky, má s natáčením už spoustu zkušeností. Jsem ráda, že mám kolem sebe tak úžasné lidi a že jsme spolu rádi."

A navíc jsou pořádně sexy! Máš nějaké zásady, když jdeš na rande s hercem?

"Myslím, že chodit s kolegou může být dost ošemetné. Abych byla úplně upřímná, randění s hercem je hodně složité. Vždycky se do toho zaplete ješitnost. Té mají herci plnou hlavu a k tomu jsou trochu trhlí. Navíc jsme pořád obklopeni krásnými lidmi. Já bych se do flirtu s hercem nepouštěla." 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře