Novitec MC Stradale Tridente - Maserati

15. únor 2012 | 14.13 |

Novitec MC Stradale Tridente - Maserati s koňskou dávkou testosteronu

Říkáte si, že vaše Maserati GranTurismo MC Stradale by potřebovalo ještě více testosteronu do žil? Rovnou koňskou dávku? Zajeďte k tunerům Novitec a pořiďte si Tridente.

Základní MC Stradale má 450 koní a 510 Nm. To všichni víte. A taky určitě víte, že to není žádný rachitický kostitřas. Pravdou je, že má nadváhu. Trochu. Jak to vyřešit? Větší odlehčení, aby se výkon nemusel s tolika kily prát? To ale ztratíte část luxusu. Daší možnost? Jasně, více výkonu. A právě touhle cestou se vydali tuneři od Novitecu. Tenhle žlutý krasavec se nyní nadechuje přes nové sání a do útrob mu fouká stlačený vzduch kompresor. Hodně vzduchu navíc potřebuje více paliva. Správně, přidáme větší vstřikovače a upravíme mapu řídící jednotky motoru.

Výsledek? Slušná porce 646 koní a 624 Nm. Najednou se nadváha nezdá jako takový problém - zrychlení 0-100 km/h kleslo z 4,6 s na 3,9 s, z 0 na 200 km/h jste za 11,4 s. A maximálka? 306 km/h. Další změny? Pořádný otvor na kapotě, aby se vás v zrcátku každý lekl, snížená světlá výška, nová kola s obutím P Zero a interiér šitý na míru. A abych nezapomněl, budete dělat ještě více rozruchu, protože dostanete nový sportovní výfuk. Maminky se budou zlobit, děti plakat a důchodci hrozit holí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář