CooBoo - O NÁS

17. únor 2012 | 14.50 |

 O NÁS

CooBoo vzniklo v roce 2009 jako mladší sestra tradičního Albatrosu a svoje mládí má i ve svém názvu, cooboo totiž v jazyce aboriginů znamená "dítě". Jinak je to ale zkratka slov cool a books, protože vydáváme knížky, které vás prostě nenechají chladnými!
Vydali jsme už přes sto padesát titulů, mezi kterými najdete knížky na dovolenou (L. A. Candy, Tajný finty oblíbených holek, Bezchybná nebo třeba Monster High), série z jiných světů (Padlí andělé, Oliver Nocturno, Válka čarodějek, Rose), ale i tituly, u kterých vás bude mrazit nebo které vás rozesmějí až k pláči (Chvíle před koncem, Když se pes směje, Tohle jsem udělal).
V produkci CooBoo najdete i zajímavé non-fiction tituly, jako jsou Nevysvětlené záhady světa, Nalepovací tetování pro holky i pro kluky, nebo portréty populárních osobností jako Johnny Depp a Michael Jackson.
A v našich edičních plánech nechybí ani komiksy, od klasického fantasy komiksu Thorgal přes artově roztomilého Malého upírka až po drsně vtipné Pupíky a šíleně neskutečného Leonarda.
K našim nejpopulárnějším titulům patří například vtipné knížky postřehů z klučičího života ze série Deník malého poseroutky a Velkej frajer Nate, zpěvník Tomáše Kluse Já, písničkář, hororová série Darrena Shana Demonata, nebo romány Sarah Dessenové.

Karolina Medková,            Tereza Pecková,
šéfredaktorka                      redaktorka
Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře