LADY GAGA - PRONÁSLEDUJE MĚ ĎÁBEL!

21. únor 2012 | 14.06 |

STARS: Lady Gaga - Pronásleduje mě ďábel! - foto
Zdroj: isifa.com

Zpěvačka se obává, že největší nebezpečí jí hrozí ve spánku...

Stejně jako například MIchael Jackson a spousta jiných stars, i LG věří, že existují bytosti mezi nebem a zemí, které škodí všem smrtelníkům. Právě proto se star obrátila na duchovního poradce a lékaře Deepaka Chopru, který v minulosti pomáhal v boji proti temným silám i MJ. Gaga věří, že spiritualista jí pomůže zbavit se šílených snů a obavy z toho, že ji v noci pronásleduje ďábel.

Lady Gaga vypráví: "Neustále se mi opakuje jeden sen. V mém domě je fantom, který mě vede do pokoje, kde je blondýna se svázanými končetinami."

Se svým snem se star svěřila Deepakovi: "Řekla jsem mu, že mám pocit, jako by se nějaký ďábel snažit zmocnit mé duše. On se smál a řekl mi, že se nic takového neděje, že tyto sny pocházejí z mé vlastní fantazie a až se s těmito představami vyrovnám, samy zmizí."

I přes doktorova uklidňující slova se zpěvačka obavy z temných sil nezbavila a prohlašuje, že chce být uvedena do hypnotického stavu:"Jsem velmi spirituální člověk a Deepak mě inspiroval k tomu, abych pohlédla ještě mnohem hlouběji do svého nitra. Těším se, že se o sobě dozvím mnohem víc a možná se pak lépe vyrovnám se svými sny."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře