6 bodů, které čekat v příští epizodě

11. březen 2012 | 23.06 |

6 bodů, které čekat v příští epizodě
Několik šťastlivců mělo na Paleyfestu možno shlédnout nadcházející epizodu 1912, a tak nám E!Online a Zap2it přinášejí pět minispoilerů (dohromady 6), které můžeme očekávat v příští vzpomínkové epizodě

1) Alaric má problém: Nemějte však Alaricovi fanoušci strach, protože váš oblíbený během-dne-učitel/v-noci-lovec-upírů není mrtev, ale na začátku epizody se ocitne za mřížemi. Můžeme tedy s jistotou říci, že shledání s Meredith (Torrey DeVitto) a její zbraní nebyl žádný sen. Alarickovo zranění na hrudi je uzdraveno, ale šerifka Forbesová pro něj má nachystaných několik vážných otázek.

Další dobrou zprávou je i to, že se dovíme něco více o historii našeho učitele dějepisu - o Alarickově životě předtím, než přišel do Mystic Falls, včetně několika informací, které se týkají jeho pobytu na Dukeu. Zdá se, že i jiný muži, než Salvatorové, mají zajímavou minulost...

2) Elena se svěří: Jedna z našich nejoblíbenějších scén epizody je vlastně rozhovor mezi Elenou a Mattem, kteří v epizodě stráví spoustu času hraním na Sherlocka a Watsona. Elena se konečně dotkne jejich citů k oběma bratrům a pro diváky ... a Matta, který může, ale taky nemusí ještě něco cítit ke své první lásce, to bude opravdu pronikavé. Během jejich detektivního vyšetřování spolu uvíznou ve skříni a popravdě je tato epizoda naplněna společnými Matt/Elena okamžiky. Matt se jí nakonec ptá, co měl Stefan, co on ne, zpátky v první sérii a její odpověď na tuto otázku je zcela nečekaná a osvěžující.

3) Bratři v krvi: Postrádali jste už hluboké a smysluplné scény mezi Stefanem a Damonem, které nemají nic společného s Elenou? Pak se na tuto epizodu připravte, protože se celá točí kolem jejich vztahu plném lásky a nenávisti. Damon a Stefan stráví téměř celou epizodu společně - jak v přítomnosti, tak v roce 1912. Když chlapce uvidíme v roce 1912, po té, co spolu přes 50 let nemluvil, takže je slabé říct, že jsou věci napjaté. Uvidíme mezi nimi bodu zlomu, který vysvětluje, proč Stefan a Damon spolu zpět ve 20 neměli nic co dočinění. Pokaždé, když už si myslíme, že máme problémový vztah bratrů Salvatorů vyřešený ...


V současnosti, spolu utužují bratrské vazby (čti: popíjení ve dne), ale jejich zábava je přerušena, když je Stefan více a víc nervózní, "vyšiluje" z absťáku kvůli vysazení krve. Navíc je Elena, v poněkud nevhodnou dobu, poctí svou návštěvou, která by mohla posunout jejich vztah trochu kupředu. Damon se tak mezitím snaží pomoci svému mladšímu bráškovi s jeho problémem kontroly, což vede k jedné z Damonově nejlepších hlášek vůbec. Vážně, nepijte panáka, kdykoliv Damon řekne něco zábavného/vtipného/úžasného, protože byste skončili v nemocnici.

Fakt.

4) Něco málo pro shippery: Dobrá, dobrá, víme, že musíme dát i nějaké informace Delena a Stelena fanouškům, tak tady to máte: Elena sdílí jednu důležitou scénu s každým bratrem, ale myslíme, že její krátké, ale důležité scény se Stefanem budou mít větší emocionální vliv na postavy a fanoušky páru.

5) Sage vstupuje na scénu: Sejdeme se Sage, upírkou, která byla v podstatě Damonovou "Lexi", která ho naučila upířím způsobům v roce 1912. Ale to už víme. Co nově zjistíme je její překvapivé spojení s původní rodinou, které navíc dodává zajímavý zvrat k budoucímu zapojení do dnešního Mystic Falls. (A nutí nás přehodnotit její plačící fotografii v "A Murder of One").


6) Objevy a odhalení:Mystic Fallský sériový vrah je jednou provždy odhalen! Ano, vraždící zloduch, který jde po členech Rady má spojení s flashbackem do roku 1912. Opakujeme: Jeden z našich nejoblíbenějších zvratů v seriálu vůbec. Je to tak dobré.

P.S.: Caroline and Bonnie se v epizodě neobjeví, ale jejich situace s Abby (Persia White) je zmíněna. Koho dalšího se v epizodě nedočkáme? Klause, který si asi kreslí koně nebo něco podobného a Tylera či Jeremyho, což je snad zatím očividné. Žádný strach, jeho sestra Rebeka (Claire Holt) se skrývá v okolí, toužící přerušit Stefanovo a Damonovo přátelení v baru.

Tak co, jak se těšíte na epizodu vy?  

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář