Mason Lockwood

30. březen 2012 | 06.16 |

Mason Lockwood
Hraje: Taylor Kinney

Základní info:

Mason je Richardův bratr a Tylerovo strýček, který když se zrovna během úplňku nezamyká ve sklepení a nepřeměňuje se ve vlkodlaka, nejraději věnuje surfování. Jako každý člen Lockwoodovic rodiny zdělil i on vlkodlačí geny, které se aktivují pouze tehdy, když dotyčný zaviní smrt, což Mason také udělal.

Podrobnější popis:

Do Mystic Falls se vrací po smrti svého bratra a neochotně zasvěcuje Tylera do rodinného tajemství vlkodlaků, zatímco hledá měsíční kámen. Spuštění Masonovi kletby má na starosti Katherine, kterou miloval, i když ho jen využívala, aby získala, co chtěla - měsíční kámen, který nakonec Mason dokáže získat od Tylera. Mason také nadělá bratrům Salvatorům veliké problémy a to tehdy, když řekne šerifce Forbesové, že jsou upíři. Stefan a Damon se s tímto problémem vypořádají, také zjistí, že Mason pracuje pro Katherine. Damon se rozhodne udělat razantní krok, unese Masona a následně ho zabije.

Když Matt otevře dveře z druhé strany k nám, Mason se vrátí jako duch. Vyráží za Damonem, překvapivě nechce pomstu, chce jen pomoci Tylerovi, který se stal hybridem a tím je nemyšlenkovitě oddaný Klausovi. Proto Mason zavede Damona do staré Lockwoodovic jeskyně, kde Damon může najít způsob, jak Klause zabít. Poté, co jsou dveře na druhou stranu zavřeny, Mason mizí. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář