Abby Bennett Wilson

1. duben 2012 | 10.32 |

Abby Bennett Wilson
Hraje: Persia White

Základní info:

Abby je dcerou Sheili Bennetové a Bonnie Bennetové, které se vzdala poté, co uvěznila Původního upíra Mikaela v hrobce, aby nenalezl v Mystic Falls dvojnici. Abby nakrátko poté žila s jiným mužem, který měl syna Jamieho. Zato, že Abby opustila svou dceru, zaplatila velkou daň a přišla o své schopnosti čarodějky. Mezi její předky patří čarodějka Emily Bennettová a Ayanna.

Podrobnější popis:

Bonnie má neustálé sny o tom, že zabít Klause se jí podaří tím, co je schované ve čtvrté rakvi. Rakev ale nelze otevřít, je zapečetěna kouzlem a aby jí mohla Bonnie otevřít, potřebuje k tomu svou matku. S tou se tak po letech schází, zjistí, proč jí opustila a jak postupem času přišla o své schopnosti. Přesto je schopná Bonnie pomoci a pomalu se jí vracejí její schopnosti, čímž jsou obě schopni otevřít čtvrtou rakev, ve které je matka Původních Esther.

Esther později bude potřebovat pomoc Bonnie a Abby, když chce zlikvidovat své děti. Protože ona sama čerpá z linie Bennettových (do rakve jí dala předkyně Ayanna), kouzlo, při kterém se obětuje Finn a zapříčiní díky spojení všech sourozenců smrt i ostatních, je velice náročné. Damon ve snaze ochránit Elenu, která je vězněná Rebeccou, přemění Abby v upíra, čímž se naruší kouzlo a nepovede se. Abby se na nový život upíra těžko adaptuje (když se stala upírem, nemůže být čarodějka) a rozhodne se Bonnie i po naléhání Caroline znovu opustit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář