LÁSKA, KTERÁ MَE STÁT ŽIVOT

10. duben 2012 | 14.33 |

FILMÍKY A KN͎KY: Láska, která může stát život - foto
Zdroj: Fragment

Láska s sebou přináší krásné chvíle a štěstí. Je tomu tak vždy? Mladá studentka Sára o tom ví své. Kolem ní se děje něco nevysvětlitelného, tajemného a děsivého...

Nalezne v sobě odvahu a sílu odhalit tajemství, které již navždy změní její život? První díl nové série vychází pod názvem Krvavá romance – Polibek nesmrtelnosti v nakladatelství Fragment.


Sára se po smrti svého otce odstěhuje se svou matkou do malého města. Hledají klid, který v předchozím bydlišti scházel. Tamějším okolím otřásly brutální vraždy. Sáře se však nedaří utéct, pronásledují ji děsivé noční můry a navíc má opravdu velké problémy s hledáním nových přátel. Jediný, s kým osamělá dívka tráví čas, je záhadná spolužačka May. 
Novým startem se zdá být začínající školní rok. Do třídy přistoupí nový spolužák, pohledný a zajímavý Dustin. Na Sáru má jeho příchod neuvěřitelné účinky ‒ jako by ji něco až magicky přitahovalo, nějaké neznámé a nevysvětlitelné pouto. Co za tím stojí? A jaká tajemství před Sárou skrývá May i Dustin? Jakou cenu bude muset zaplatit za lásku?

Čeká tě příběh plný romantiky, napětí, ale také nebezpečí a děsivých tajemství.

"Láska, která tě udělá vždy šastným, ale dokáže také vše zatratit; probudí srdce k životu, ale bere i to poslední, co z tvé lidskosti zbývá. Jen jedno je jisté: láska je tvá jediná šance, přesto nic není tak blízké jako právě láska a věčné zatracení. Pokud se jí podvolíš, můžeš získat vše – nebo vše ztratíš."


O autorce:
Alice Moon (*1978 Madison, Wisconsin)

Autorkou série Krvavá romance je americká spisovatelka Alice Moon. Po studiích se vydala na dráhu překladatelky a pracovala také pro zahraniční nakladatelství a tisk. Nyní žije jako spisovatelka na volné noze v Norimberku.

Alice Moon: Krvavá romance – Polibek nesmrtelnosti
248 str., 249 Kč
Pro čtenáře od 13 let


Ukázka z knihy:

Sára se nedokázala pohnout, nedokázala promluvit, nemohla křičet. Byla jako ochrnutá, nevnímala nic kolem sebe, viděla jenom hlubokou čerň, jako by ji noc vyrvala bílému dnu a připoutala ji k sobě. A přece věděla, že tohle není sen, že se to skutečně děje. Ještě pořád stála. Dýchala. Žila. Sama, bez svého srdce. Připoutaná k očím toho cizího člověka...

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář