Ples mrtvých dívek

12. duben 2012 | 18.38 |

Rachel Caine - The Dead Girls Dance (The Morganville Vampires)

z Prokletého domu.
Claire Danversová nastoupila na univerzitu v Morganville, malého města uprostřed Texasu. Brzy zjistila, že ve městě není nic takové, jak se na první pohled jeví. V noci se ulice i univerzitní koleje stávají smrtelně nebezpečnou zónou. Morganville vládnou upíři, a co hůř, jsou to dvě nepřátelské skupiny upírů, které spolu bojují o nadvládu nad městem. Území, které upírské gangy ovládají, odděluje tenká hranice a přímo na ní stojí prokletý dům. Claire a její přátelé Michael, Eve a Shane se ocitli v centru válečné vřavy.
 Velké problémy má Shane. Jeho otec Frank Collins se považuje za lovce upírů, ale místo pomoci čtyřem teenagerům přináší jen problémy. Jedna upírská skupina jim nabídla ochranu, Shanův otec však na aliance nedbá a křehká rovnováha je opět narušená.
Claire si snaží vybudovati lepší pozici mezi spolužáky z univerzity. Domnívá se, že se jí to daří dost dobře, dokonce dostane pozvánku na studentský ples. Netuší, že se nejedná právě o laskavé pozvání. Na tanečním parketu na ni čeká jen čirá hrůza.
Druhý díl ságy Upíři z Morganville
Sedmnáctiletá Claire si čím dál lépe dokáže poradit s životem v Morganville - městě, kterému vládnou upíři. Se svými spolubydlícími také vychází velmi dobře, přestože nejsou tak úplně živí. A začíná se i bavit - dokonce dostane pozvánku na studentský ples. Když ale zjistí, proč byla pozvána, začne se k smrti bát...

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář