BRAD PITT A ANGELINA JOLIE SE ZASNOUBILI!

14. duben 2012 | 09.46 |

STARS: Brad Pitt a Angelina Jolie se zasnoubili! - foto
Zdroj: Isifa.com

A je to tady! Nejslavnější hollywoodský pár si už brzy řekne své ANO!

Brad Pitt a Angelina Jolie se zasnoubili! Ano, přesně na tuto větu čekaly miliony jejich fanoušků po celém světě. Jeden z nejoblíbenějších světových párů do toho konečně "praští".

Pár konečně potvrdil dohady z posledních dnů, podle kterých Brad svou partnerku po sedmi letech vztahu požádal o ruku.Dvojice společně vychovává šest dětí - Maddoxe, Paxe, Zaharu, Shiloh a tříletá dvojčata - Knoxe a Vivienne. Datum svatby zatím není známé.

Bradova mluvčí Cynthia Pett-Dante médiím řekla: " Ano, potvrdil to. Je to slib do budoucna a jejich děti z toho mají moc velkou radost. Datum však ještě neurčili."

Angelina byla před několika dny přistižena s prstenem, který média označila jako zásnubní a nyní se ukázalo, že měla pravdu. Klenotník Robert Procop, který dříve s herečkou pracoval, řekl, že tento prsten spolu s Bradem navrhoval. To později potvrdila i Bradova mluvčí.

Klenotník k tomu dodal: " Brad měl konkrétní vizi, jak má prsten vypadat. Spolupracovali jsme spolu celý rok a on chtěl, aby byl každý detail naprosto dokonalý. Vybrali jsme ten nejkvalitnější diamant a upravili ho přesně podle zvyků, velikosti a tvaru Angelininy ruky. Brad se vždy silně angažoval a zajímal o to, jak se práce vyvíjí. Boční diamanty jsou také speciálně řezané. Každý diamant na prstenu je klenot té nejvyšší kvality!"

Populární herec byl dříve ženatý s herečkou Jennifer Aniston. Mnozí tvrdí, že ji opustil právě kvůli Angelině. Ta má za sebou už dvě manželství - s Johnny Lee Millerem a Billy Bob Thorntonem.

Podívej se, jak to Bradovi a Angelině slušelo v jejich společném filmovém trháku "Pan a paní Smithovi"!


Který film s Angelinou nebo Bradem máš nejradši?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře