Hezké vstávání

21. duben 2012 | 20.20 |
› 

Poster k filmu Hezké vstávání

Hrají:

Rachel McAdamsHarrison FordJeff GoldblumPatrick WilsonDiane KeatonCurtis "50 Cent" JacksonJohn PankowTy BurrellAdrian MartinezMatt MalloyChristopher SieberDon Roy KingBruce AltmanJason Kravits

Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje "Panny s Netvorem". Zaměstnání televizní produkční je ideální pro workoholiky, kterým to stejně rychle mluví jako myslí a kteří nemají problém zařídit na počkání nemožné. Tedy i pro Becky, která má zachránit vadnoucí ranní televizní show jménem Rozbřesk, jejíž podíly na koláčích sledovanosti jsou tenké jako papír. Akční Becky má mraky nápadů, co udělat jinak a lépe, jenže hned ten první se promění v permanentní noční můru. K moderátorské harcovnici ranního vysílání Colleen Peckové (Diane Keaton) se totiž rozhodne přidat legendu mezi americkými žurnalisty Mikea Pomeroye (Harrison Ford). Tenhle nesympatický a nafoukaný potížista jí vinou smlouvy, kterou má podepsanou s televizní společností, nemůže poslat kamsi, a tak jí z moderátorského křesílka alespoň znepříjemňuje život, jak se dá. Aby bylo ještě hůř, nebezpečně to skřípe i mezi ním a Colleen, a aby bylo úplně nejhůř, koláče se dál ztenčují, i když už to skoro nejde. Tváří v tvář nevyhnutelnému krachu se Becky pokusí o nemožné, ačkoliv bezmála stachanovské nasazení jí začíná komplikovat rodící se vztah k jednomu z kolegů (Patrick Wilson). 

Hezké vstávání (Morning Glory)

Scenáristka úspěšného filmu ze světa módy The Devil Wears Prada Aline Brosh McKenna stvořila opět jeden k filmu ze světa showbyznysu, tentokrát televizního. Mladičká producentka Becky (Rachel McAdams) musí sebrat své síly, neboť má za úkol pozvednout dříve úspěšnou ranní show z popela zapomněni. Jako první však musí usmířit rozhádané spolu-moderátory (Harrison Ford a Diane Keaton), jejichž nekontrolovatelné jazyky mohou přinést zkázu celé televizi.

Poster k filmu Hezké vstávání
Poster k filmu Hezké vstávání
Poster k filmu Hezké vstávání
Poster k filmu Hezké vstávání
Poster k filmu Hezké vstávání

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář