SUPERHRDINOVÉ V PRAZE!

23. duben 2012 | 14.23 |

FILMÍKY A KNÍŽKY: Superhrdinové v Praze! - foto
Zdroj: Falcon

Superhrdinové si dali přestávku v zachraňování světa a vyrazí na návštěvu Prahy! Přiletí Spider-Man, Iron Man, Thor a Captain America! Chystej se na 26. dubna.

Pří příležitosti slavnostní předpremiéry fimu AVENGERS v kině Cinema City Letňany, která se uskuteční 26. dubna, tě čeká osobní setkání s největšími marvelovskýcmi hvězdami komiksů. 
Přiletí přiletí Spider-Man, Iron Man, Thor a Captain America. Rezervuj si čas 26. dubna od 16:00 hod do 18:30 v prostorách před letňanským kinem.

Nejen, že se s hrdiny komiksů setkáš, ale budeš se s nimi moct i vyfotit, poznáš jejich 'české hlasy' - herce, kteří je ve filmech dabují, ale čekají tě i 3D projekce filmů Thor a Captain America a ukázky z nového filmu Avengers - Mstitelé.

Superhrdinové budou představeni i jako hračky a prakticky budeš moct vyzkoušet masku Iron Mana nebo kladivo Thora. Pro nejmenší nebude chybět ani malování na obličej, tak vezmi brášku nebo ségru, udělejte si fajn odpoledne a získej u rodičů kladné body za hlídání!


Pusť si trailer k novému filmu Mstitelé (Avangers)

O filmu AVENGERS

Když neočekávaný nepřítel ohrožuje světové bezpečí a mír, stojí Nick Fury, vedoucí mezinárodní mírové agentury, před nevyhnutelným úkolem sestavit tým, který svět zachrání před zkázou. 
V rámci odvážného plánu osloví nejzásadnější postavy superhrdinského světa. Své síly spojí Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow, aby se společně postavili mocnému agresorovi. 

V hlavních rolích se představí Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Mark Ruffalo, Chris Evans, Stellan Skarsgård ad. 
V kinech od 3. května s českým dabingem i titulky ve formátech 2D, 3D a IMAX 3D.


ČTI DÁL: Nezapomeň zajít do kina na super filmík MŮJ VYSVLEČENEJ DENÍK!

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář