ZAC EFRON - KVŮLI ROLI JSEM DŘEL!

24. duben 2012 | 14.09 |

STARS: Zac Efron - Kvůli roli jsem dřel! - foto
Zdroj: Isifa.com

Populární herec musel kvůli roli v novém filmu "The Lucky One" pořádně makat!

Bylo dost velkým překvapením, když dostal idol dívčích srdcí Zac Efron roli ve filmu "The Lucky One(Talisman)". Už tam totiž nehraje žádného ztřeštěného puberáka ze střední ale amerického mariňáka, který dokonce na vlasní kůži zažije i válku v Iráku

Pokud někdo miluje smažené kuřecí maso, tak by pro něj ta moje příprava musela být hotovým rájem. Jsem rád, že se na mě ta tvrdá práce a upravená strava trochu projevily (smích). Chtěl jsem vzdát mariňákům holt a tak jsme hodně času strávili výcvikem a studováním jejich práce. Dokonce jsme se s několika americkými hrdiny i osobně sešli a dlouhé hodiny poslouchali jejich poutavé příběhy a debatovali s nimi. Snažil jsem se hodně zajímat o maličkosti, které by mi mohli při hraní role pomoci."

Zac se svěřil, že pro něj byla velmi trapná premiéra Talismanu, na kterém byla kromě populárního herce i jeho matka. " Ano, bylo to opravdu trapné. Ve filmu mám několik velmi intimních scén. Máma seděla dvě řady podemnou a přísahám, že bych se tehdy nejraději ze sálu vypařil.(smích)"Který film se Zacem tě baví nejvíc?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář