5. Trénink

30. duben 2012 | 09.25 |

Stín lásky

 Tallin stála před penzionem a na sobě měla tílko a černé kalhoty, které přiléhali k jejím silným nohám. 

,,Jdeš pozdě," řekla a podívala se na Lucase, který měl na sobě staré šedé tepláky a sportovní červený dres s číslem 11. ,,Promiň, zastavila mě Meg," vysvětlil. 
Tallin přikívla a hodila mu velký a těžký kámen. Lucas ho bezproblému chytil do rukou. ,,Jsi silný," poznamenala a dělala že si to zapsala. 
,,No ty taky." Tallin zase přikívla a vzala do ruky klacek a hodila ho. ,,Hoď ten kámen k tomu klacku!" Přikázala a dala si ruce v bok. 
Lucas se podíval na klacek a potom na kámen v ruce, pak ho lehce hodil přesně na místo vedle klacku. ,,Dobře, jsi přesný," řekla uznale a přešla k němu. 
,,Teď se zkus přeměnit," řekla klidně a podívala se mu do očí. ,,Ale ty jsi říkala, že můžu jenom v noci," namítal Lucas váhavě. 
,,Zjistila jsem, že silný vlkodlak to může porušit," řekla sebevědomě a otočila se mu zády a rozběhla se k lesu, při tom se přeměnila v hnědého vlka a zastavila se těsně u lesa. Vlk se podíval na překvapeného Lucase a kývl na něj. 
poslal mu myšlenku vlk. Lucas chvíli váhal a potom se skrčil, pak se rozběhl k lesu stejně jako dřív Tallin. Lucas se začal měnit a při tom řval bolestí a trochu zněl jako vlk. První to byly ruce, začaly černat ruce a uši měl špičaté, i oči měl jiné, byly žluté. Stejně se to nepovedlo, ležel na zemi u Tallininých předních tlap a rychle dýchal. 
Tallin si ho úžasle prohlédla a potom se přeměnila v člověka. 
,,Na mládě to bylo dobré. Bude to těžké, ale víme, že to můžeš dokázat," řekla Tallin pyšně a pomohla Lucasovi se zvednout. 
,,Odpočin si!" Přikázala a poplacala ho po rameni. ,,Vítej v rodině," dodala a usmála se na něj, 
potom šla do domu.    
                                                              
,Sledoval jsem Tallin a toho kluka jak trénují před penzionem. Nevím proč, ale s tím, jak jsem upír mám vlastnost si něco vlastnit a to nemyslím věc ale osobu jako je Tallin. Nikdy jsem to nepocítil, protože ženy pro mě byly jenom zpestřením a potravou,' 
pomyslel si neklidně a odvrátil se od okna v druhém patře před pokoji a mířil do svého pokoje. 
,,To co cítíš je touha," řekla najednou Iris za ním. Daniel se klidně otočil. ,,Nemám chuť na její krev," utrousil Daniel a zkřížil si ruce na prsou. 
Měla na sobě krvavě rudou blůzu a černé kalhoty, které měly na nohavicích malé ozdoby.

Vlasy jí splývali na ramenou a zádech. 

,,Nemyslím krev," opačila Iris. ,,Cítíš lásku, jakou jsi cítil jako člověk k Seleně," dopověděla a trochu se usmála. ,,Kvůli mně Selena zemřela," řekl smutně. 
Iris nesouhlasně vrtěla hlavou. ,,Ne, bylo to kvůli mně. Já jí dovolovala se s tebou stýkat," řekla Iris klidně a podívala se mu do očí. 
,,Tallin je silné děvče, ale ztratila toho mnoho. Potřebuje tvoji pomoc a ty jí pomužeš protože jí miluješ," řekla a odešla do svého pokoje.
 Daniel přemýšlel o jejich hovoru a potom šel do pokoje a rovnou k nimi ledničce. Vyndal si krev a napil se sladkého nápoje. Po chvilce uslyšel zaklepání na dveře. 
,,Dále," řekl klidně a hodil prázdný pytlík do koše. Do pokoje vešla Tallin a zavřela za sebou dveře. K tomu co měla na sobě venku si vzala červenou vestu, 
kterou měla rozepnutou. 
,,Ahoj," řekla Tallin a usmála se. ,,Ahoj," odpověděl Daniel a také se usmál. 
Tallin se trochu zašklebyla, potom k němu přistoupila a políbila ho na spodní ret. Když se odtáhla, Daniel uviděl na její puse krev, kterou na svém rtu měl on. 
Olízla krev ze rtů a pak ho políbila na rty. ,,Tohle mi chybělo," vzdychla mezi poličky. 
,,Mně taky," utrousil Daniel a objal jí kolem pasu. 
Tallin vzdychla a zavřela oči. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář