JENNIFER LOPEZ A MARC ANTHONY VÁLKU O DĚTI NECHTĚJ

30. duben 2012 | 20.21 |

Jennifer a Marc v době, kdy spolu ještě tvořili pár.
Zdroj: isifa.com

Slavný pár, který se po sedmi letech manželství rozešel v červenci minulého roku, si přeje, aby rozvod probíhal hladce a v přátelském duchu. Nejdůležitější je pro ně štěstí jejich čtyřletých dvojčat Maxe a Emmy.

Právník Jeniffer Ron Anteau k rozvodu řekl: "Obě strany spolupracují na tom, aby našli to nejlepší řešení pro jejich děti."


Podle všeho Marc od Jeniffer nechce žádné peníze.
Zdroj z Marcova okolí: "V rozvodu mu vůbec nejde o peníze. Jde o to vymyslet co nejlepší řešení, jak se velmi vytížení rodiče budou střídat v péči o děti."

Slavný pár oznámil rozchod už loni v červenci, Marc ale podepsal rozvodové papíry až nedávno. Důvodem k podání žádosti o rozvod jsou"neslučitelné rozdíly" mezi manžely.

I přesto, že se jejich cesty rozešly, zůstali přáteli a pokračují ve spolupráci na americké reality show Q'VIVA, která se již brzy dostane na obrazovky televize Fox.
Jennifer o show: "Q'VIVA je úžasným projektem v mnoha ohledech. Jedná se o vytvoření nových živých vizuálních zážitků z latinsko-americké kultury, je to o rytmu a tanci. Věřím, že lidé budou jak osvíceni, tak obohaceni o nové zkušenosti."

Porotkyně soutěže "American Idol" Jeniffer přiznává, že byl rozchod velmi bolestivý.
"Nebudu zacházet do detailů... Je to prostě opravdu moc smutné. Ještě pořád tím procházíme a někdy je to emociální a složité. Stále jsme přátelé - a také rodiče. Bude to ale ještě nějakou dobu trvat. Je to těžké. Na co jsem ale opravdu hrdá, je to, jak tím procházíme. Opravdu jsem na nás hrdá. Děláme to nejlepší pro naše děti, jak jen je to v našich silách."

Jennifer i Marc už mají nové partnery. Jennifer začala randit se svým tanečníkem Casperem Smartem a Marc s modelkou Shannon de Lima.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář