ROZJÍŽDÍ SE JÍZDY YESNEYES!

30. duben 2012 | 20.29 |

BEAUTY & FIT: Rozjíždí se Jízdy YesNeYes! - foto
Zdroj: yesneyes.cz

Všeobecná zdravotní pojišťovna přichází letos už po páté s programem, který tě svou preventivně-vzdělávacích show dovede ke zdravějšímu životnímu stylu. Nenech si ho ujít ani ty!

Projekt se opět rozběhne na základních školách v Čechách a na Moravě. Za dobu jeho existence ho navštívilo už téměř 8 000 dětí. 

Mladí protagonisté akce vytvářejí pro děti zábavnou show plnou nových informací a zážitků. Vystoupení kuchařů s přípravou chutného a vyváženého jídla střídají bloky ukázek pohybových aktivit. "Interaktivitu Jízd YesNeYes zvyšuje zapojení dětí do samotného programu. Společně s kuchaři se učí připravovat zdravé pokrmy, mohou si vyzkoušet jízdu na BMX či moderní taneční styly. Vzdělávací část programu je potom zaměřena především na základy zdravého stravování, poznávání rozdílů mezi vhodnými a nevhodnými pokrmy, zdůraznění přínosů pravidelného pohybu nejen v dětství, ale i v dospělosti," vysvětluje David Drahonínský ze Všeobecné zdravotní pojišťovny. 

Přímo na Jízdách YesNeYes jsou také pořádány vědomostní soutěže o drobné sportovní dárky, jejichž cílem je podpořit zapamatovatelnost předávaných informací o zdravém životním stylu. 

Jízdy YesNeYes letos zavítají do pěti základních škol napříč Českou republikou. V každé ze škol proběhnou dvě show. Dětem z prvního stupně je určen zkrácený hodinový program, starší uvidí téměř dvouhodinovou akci. 
Jízdy odstartují ve středu 9. 5. v pražské ZŠ náměstí Curieových, 10. 5. se přesunou do 25. ZŠ v Plzni a poslední jarní Jízda zamíří 11. 5. do ZŠ Smečno. Zbývající dvě Jízdy YesNeYes budou realizovány na podzim. 


Jízdy YesNeYes 2012 s Jirkou Mádlem!

Letošní Jízdy YesNeYes se představí v novém kabátě. Všechny akce podbarvené speciálním mixem hudby profesionálního DJ bude moderovat herec a showman Jirka Mádl ve společnosti moderátorky z TV Óčko Terezy Tobiášové. 

"Pohyb, pohyb, pohyb! To bylo moje dětství. Sport mi pomohl najít kamarády a zbavit se dětské oplácanosti! Chci to na Jízdách YesNeYes říct každému, kdo nesportuje!" říká Jiří Mádl.

Vystoupení moderátorů bude střídat blok kuchařů. Ti společně s dětmi uvaří dvě jednoduchá a zdravá jídla, které si každý může snadno připravit sám doma. Na kuchařskou show naváže vystoupení tanečníků, tanečnic, jezdců na BMX a jednokolce. Cílem jejich exhibice bude děti zaujmout a ukázat jim, že sportování může být daleko zábavnější a přínosnější než pasivní hraní her na počítači. 


Představujeme Tým Jízd YesNeYes 2012:


  • Jirka Mádl je moderátorem show. Jeho vtipné glosy dětem připomenou, že základem zdraví je pravidelná strava a pohyb.

  • Tereza Tobiášová tvoří moderátorskou dvojici s Jirkou. Milovnice horské turistiky provází akcí a komentuje jednotlivá vystoupení.

  • Dominik Nekolný jezdí po světě jako profesionální BMX jezdec. Za sebou má řadu významných soutěží. Dětem ukazuje, že sport je zkrátka zábava!

  • Adam Gerža se stal čtvrtým mužem v Evropě v trialu na jednokolce. Svým vystoupením na "večerníčkovém kole" každého zaručeně nadchne.

  • Last minute crew tancují street dance. Tři kluci si publikum získají dynamickým vystoupením.

  • Dívčí taneční trio předvede R´n´B a další "dívčí" taneční styly. Wow!

  • DJ Martin Cihlář mixuje již řadu let hudbu v jednom z pražských klubů. Pro tuhle akci si připravil speciální trendové hudební sety.

  • Kuchaři Ruda Ženíšek a Petr Vilhelm publiku ukáže, že vaření může být legrace.Více o Jízdách YesNeYes se dozvíš na www.YesNeYes.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář