Deník strážného anděla

30. duben 2012 | 20.41 |

Deník strážného anděla

Deník strážného anděla je nezvykle na psaný působivý příběh o lásce, utrpení a odpuštění. Strážný anděl má být laskavý, přísný a vždy bude milovat svého spirituálního chráněnce. O andělech mezi námi píše Carolyn Jess Cooke.
Margot Delacroix zemřela ve svých dvaačtyřiceti letech. Je poslána zpět na zemi jako strážný anděl – sama pro sebe. Nyní se jmenuje Ruth a z božského pověření je nucena znovu prožít a uvědomit si zkušenosti a největší chyby. Jako Margot jich neskonale litovala, a to od momentu svého narození do okamžiku předčasné smrti.
Může sledovat své narození a pozorovat, jak osud začíná pracovat proti ní a jak se od počátku pokouší zlomit její svobodnou vůli, a jak v tělesné schránce znovu a znovu podléhá tlaku okolností. Rozhodne se za každou cenu změnit běh svého života. Uvědomí si, že tragický pád jejího dospívajícího syna do drogové závislosti, která ho dovedla až k vraždě, závisel z velké části na ní, jako na Margot. Uzavře tedy smlouvu s ďáblem, obětuje své místo v nebi výměnou za možnost zachránit syna a změnit jeho životní cestu. Ale změny, které udělá, mají nové a nečekané následky...
I anděl může uzavřít smlouvu s ďáblem

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář