RIHANNA - WHERE HAVE YOU BEEN

30. duben 2012 | 20.45 |

MUSIC NEWS: Rihanna - Where Have You Been - foto
Zdroj: https://twitter.com/#!/rihanna

Nejpopulárnější zpěvačka současnosti má nový videoklip! Pokoří s ním světový rekord?

Dnes, v pondělí 30.dubna, přišel velký den pro všechny fanoušky a fanynky barbadoské krásky Rihanny. Půvabná zpěvačka konečně zveřejnila dlouho očekávaný videoklip k songu "Where Have You Been". 

Fanoušci populární "RiRi" byli dlouho napínáni. Premiéra videa měla podle prvních informací proběhnout už minulý týden. Tým zpěvačky však prý poslal do VEVO špatnou verzi klipu a premiéra se tak o pár dní odložila. Dle mnohých názorů šlo ale o pouhé promo a premiéra byla už od začátku stanovena na 30/04/2012 - 15:00 SEČJeště před zveřejněním samotného videoklipu se na kanále mladé zpěvačky objevila videa z natáčení. Můžeš tak nahlédnout do zákulisí - jak vznikala choreografie v tanečním sálu, jak se vytvářely efekty do videa, apod. 

Se zveřejněním nového videa Rihanna a její tým spojily i snahu o vytvoření "nového světového rekordu v počtu zhlédnutí videa na Youtube za jeden den". Ten momentálně drží raperka a zpěvačka Nicki Minaj, která během jediného dne překročila hranici4.800.000 views s kontroverzním klipem k singlu "Stupid Hoe" z nového alba "Pink Friday: Roman Reloaded"!

Zhodnoť v komentářích, jak se Rihanně její nový klip vydařil! Baví/nebaví?!Rihanna - Where Have You Been


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře