KEVIN JONAS V REALITY TV SHOW!

2. květen 2012 | 17.40 |

STARS: Kevin Jonas v reality tv show! - foto
Zdroj: isifa.com

Kevin Jonas a jeho manželka Danielle se objeví v reality show "Married to Jonas", která bude vyprávět příběh o životě mladého páru od doby, kdy si řekli své ano v roce 2009.

Lisa Berger (šéfka programové zábavy televize E!) k tomu řekla: "Poté, co se Danielle provdala za popovou hvězdu, zažívá opravdový příběh jako z Popelky. Je součástí Kevinovy rostoucí kariéry a stala se jednou z "Jonasových”, synonymem hudebních hitů s celosvětovou fanouškovskou základnou. Série nabízí jedinečný pohled na pár a jejich rodiny ze dvou zcela odlišných světů. Ona - z malého města, a on - celosvětově známý, se dali dohromady a začali zcela nový život."

Výkonný producent show Ryan Seacrest (nejlépe známý jako moderátor hudební soutěže American Idol) prozradil, že plány natočit show, která začne v srpnu tohoto roku, byly už nějakou dobu v pohybu.
"Živě si pamatuji, že jsem od prvního okamžiku, kdy jsem Jonas Brothers potkal, věřil, že se bez pochyby stanou celosvětovou kulturní senzací. Když jsme zjstili, že si Danielle vzala Kevina, náš produkční tým byl moc zvědavý, jaké to pro mladou nevěstu je - vstoupit do vzrušujícího, ale také velmi chaotického světa popové hvězdy. Show bude zkoumat plusy i mínusy takového manželství, vzniklé ze dvou odlišných kultur, tradic a jednotlivých kariér."

Skupina Jonas Brothers se skládá ze 3 členů - jsou jimi bratři KevinJoe aNick. Společně začali hrát roku 2006, kdy vyšlo jejich debutové album It's About Time. Nejstarším z nich je Kevin.


Na video ze svatby se můžeš podívat ZDE!
Přečti si víc o svatbě Kevina a Danielle: Kevin Jonas se oženil!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář