Andrea R. Cremer - Smečka

2. květen 2012 | 18.14 |

Calla Torová není jen tak obyčejná americká středoškolačka, je rozená bojovnice, navíc vůdkyně smečky Nightshadeů. Většinu života tráví v lidském těle, ale stačí jen nepatrný impulz, drobné ohrožení, a promění se ve vlčici. Brzy se však ukáže, že se nemusí ve smrtelném nebezpečí ocitnout zrovna ona nebo její blízcí, aby se její vlčí instinkty probudily. Když při hlídkování v horách narazí na Shaye, lidského mladíka, jehož na životě ohrožuje medvěd grizzly, nezaváhá a zachrání ho. Ve chvíli, kdy se zadívá do jeho očí a ucítí jeho vůni, která jí připomíná jaro, začne pochybovat o věcech, o nichž nikdy nepochybovala. O svém postavení a předem daném osudu, který ji předurčuje stát se družkou přitažlivého vůdce smečky Baneů. Existuje nějaká možnost, že by se všemu mohla vyhnout? Pokud se nechá vést srdcem, riskuje, že přijde o všechno – včetně svého života. Stojí zakázaná láska za takovou oběť? A co když pravidla, na nichž smečky Ochránců a Strážci, jejich vládcové, tak lpí, nemají zajistit všem lidem na světě bezpečí, jak si až dosud myslela, ale jen je kontrolovat? Smečkou započíná třídílná akční a zároveň romantická fantasy série..

5em; margin-right: 0px; margin-bottom: 0.5em; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; border-top-style: solid; border-right-style: solid; border-bottom-style: solid; border-left-style: solid; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-top-color: rgb(204, 204, 204); border-right-color: rgb(204, 204, 204); border-bottom-color: rgb(204, 204, 204); border-left-color: rgb(204, 204, 204); border-image: initial; background-image: none; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; font-size: 1.15em; line-height: 18px; color: rgb(24, 81, 148); background-position: 0% 0%; background-repeat: no-repeat no-repeat; ">Chceš vědět, co bylo před Smečkou? Stáhni si zdarma novelu Temné dny, kde se dozvíš víc!

Máte mobil s a v něm čtečku QR kódů? Stáhněte si ukázku z knihy! Je to jednoduché - namiřte fotoaparát mobilu na obrázek s QR kódem, stáhněte si ukázku do mobilu a je to. Ukázku si můžete přečíst třeba cestou metrem nebo kdekoli jinde. Pokud QR kód použít nemůžeš, stáhni si noveluTemné dny kliknutím na její název!

Andrea Cremer: Temné dny - předehra ke Smečce

.

Klikněte a staňte se fanoušky Smečky na Facebooku!

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář