TAJEMSTVÍ KRÁSY EVY MENDES!

3. květen 2012 | 00.29 |

BEAUTY & FIT: Tajemství krásy Evy Mendes! - foto
Zdroj: isifa.com

Krásná herečka Eva Mendes už před několika lety ze svého jídelníčku vyloučila maso, jí převážně jenom ryby. Eva také poctivě pije tři litry denně. Výsledky na sobě pozoruje každý den!

"Jím hodně ryb - už několik let nejím žádné jiné maso - a můžu říct, že moje ple je mnohem hezčí a zdravější než kdy předtím. Věřím, že krása vychází zevnitř, takže cvičím, jím zdravě a piju tři litry denně. Všechno začíná hydratací."

Třicetiosmiletá kráska dává pozor na to, co její vlastní tělo přijímá a je šetrná k životnímu prostředí. Například omezuje čas strávený ve sprše ve snaze šetřit s vodou.
"Pětiminutová sprcha vždycky pomůže životnímu prostředí. Navíc je to skvělý způsob, jak se dostat z domu dřív a nemít zpoždění."

Eva je novou tváří šampónů Pantene a sama dodává, že vlasy jsou pro ni důležité: "Když se podíváte na vaše staré fotky, nezáleží, kolik vám je, ale první věc, kterou žena řekne je - Podívej se na moje vlasy! Vlasy jsou pro ženy moc důležité a je to jedna z prvních věcí, které si na tobě lidé všimnou - proto je tak důležité se o ně starat. Řada Pantene Pro-V udržuje moje vlasy zdravé."

A oblíbený parfém Evy?
"Moje máma mi vždycky říkala, a používám jen jednu vůni, takže se nakonec stane mojí vlastní. Mojí vůní je toaletka Angel od Thierryho Muglera."

Eva v současné době randí s hercem Ryanem Goslingem, kterého znᚠnapříklad z filmu Drive.


Podívej se do zákulisí příprav reklamní kampaně Pantene s Evou Mendes!

OTESTUJ SE: Co ti říká zdravý životní styl?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář