SUPER KNIŽNÍ TIPY BG!

6. květen 2012 | 10.57 |

FILMÍKY A KNÍŽKY: Super knižní tipy BG! - foto

Léto klepe na dveře a ty nevíš, jaké knížky si přibalit do tašky? BG! má několik super tipů!

Případ vraždící slepice
(Sandra Grimmová) 
Opravdu farmáře zavraždila slepice? Co pohledává zmrzlá žena v plavkách na zamrzlém rybníku? Vážně se Superman oběsil? A proč leží utopenec v suchém sklepě? Odpovědi na tyhle zapeklité otázky najde jenom ten, kdo myslí za roh a je vždy o krok napřed! Zkuste všechny záhady v knize vyluštit sami! Pomoci vám s tím může detektivní kancelář Rolf, Krásná a spol. Tihle detektivové totiž rozlousknou kdejakou záhadu... Rozuzlení každé záhady naleznete vždy v druhé části příběhu na konci knihy!


Nicka dobývá Ameriku
(Veronika Valentová)
Co když se chceš stát slavnou spisovatelkou, ale inspirace se ti zdaleka vyhýbá? Nebo prožít třeskutou lásku, ale osud ti nadělí do sebe zahloubaného intelektuála? Jak vylétnout z rodinného hnízda a nepolámat si křídla? Jedinou šancí bystré a citlivé Nicky, jak konečně dospět, je následovat svůj sen až do Ameriky a zase zpátky. Vůbec se nediví, že v životě nic nedopadá tak, jak by se dalo očekávat, a své nesnáze popisuje s vtipem sobě vlastním.


Jídlo jako styl 2
(Petra Lamschová, Petr Havlíček)
Každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl, napadá spousta otázek, na které někdy složitě hledá odpověď. Jak správně jíst při sportu? Jak správně hubnout? Na tyto a na spoustu další otázek odpoví dvojice odborníků na hubnutí a stravování - Petra Lamschová, šéfredaktorka časopisu Dieta a výživový poradce Petr Havlíček, který naučil správně jíst už řadu českých čtenářů a čtenářek. Čeká tě 70 otázek, 70 odpovědí a super 70 receptů.


Jakou knížku máš úplně nejradši? Hoď sem tipy pro ostatní :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář