SCARLETT JOHANSSON MÁ HVĚZDU!

6. květen 2012 | 11.39 |

STARS: Scarlett Johansson má hvězdu! - foto
Zdroj: isifa.com

Scarlett Johansson má hvězdu na hollywoodském Chodníku slávy. Herečka se pyšní hvězdou s pořadovým číslem 2470.

Scarlett hvězdu dostala jen dva dny před premiérou jejího nejnovějšího filmu The Avengers, kde hraje Černou vdovu. Na ceremonii ji doprovodil její herecký kolega Jeremy Renner.

Jeremy, který ve filmu hraje postavu Hawkeye, vtipkoval o tom, jak je se Scarlett hrozná spolupráce.
"Pracovat s ní bylo úžasně... příšerné. Šest měsíců mnou házela z místa na místo, bila mě, šlapala po mě a utírala podlahu mojí důstojností a hrdostí - a to všechno s úsměvem na tváři. Teď už konečně můžu šlapat po tobě, zlatíčko."

Sama Scarlett k tomu řekla: "Když jsem se to dozvěděla, řekla jsem si: 'Páni, opravdu jsem to dokázala'. Je jedno, co se bude dít dál, ale mám tu svůj pomník a moji potomci mě tu vždycky budou moci navštívit."

Scarlett poděkovala přítomné mamince a babičce za to, že ji inspirovali k tomu být "silnou, moderní a nezávislou ženou".

Sedmadvacetiletá herečka zdobí obrazovky už od svých deseti let.
Prvním filmem Scarlett byla komedie Všude dobře, doma nejlíp z roku 1994. Mezinárodně známou se stala díky filmům Zaříkávač koní (1998) a Přízračný svět (2001). Dalšími pozoruhodnými a kritiky oslavovanými filmy jsou Ztraceno v překladu (2003), Dívka s Perlou (2003), Píseň lásky samotářky (2004, nominována na Zlatý Glóbus), Match point - Hra osudu (2005), Dokonalý trik (2006), Černá Dahlia (2006),Vicky Cristina Barcelona (2008), Králova přízeň (2008), Až tak moc tě nežere (2009) nebo Koupili jsme zoo (2011).


Na video z ceremonie se můžeš podívat zde:

Myslíš si, že si Scarlett svoji "hvězdu" zaslouží? :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář