12. Být milovaná

23. květen 2012 | 15.46 |

Stín lásky
Sprchovala jsem se a užívala si teplé vody, která mi dávala sílu a uklidňovala moje nervy. 
Tallin byla nahá a sprchovala se ve své koupelně, když v tom ucítila dotek studených rukou na svých bocích. Tallin se překvapeně lekla a podívala se na ruce. 
,,Překvapení," zašeptal jí Daniel do ucha. ,,To mám dát na dveře ,Zákaz vstupu všem nadpřirozeným'?" Zeptala se podrážděně. 
,,Musíš se na zítřejší večer uvolnit a já ti s tím pomůžu," opačil a přitiskl si jí k sobě. Tallin se na něj podívala a všimla si, že má Daniel od vody mokré vlasy, 
které se mu tiskli na čelo. ,,Vypadáš sexy i ve vodě, " podotkl a pohladil jí po bříšku. ,,Ty zase, i když zavřu oči," utrousila a dělala, že je zamyšlená. 
Daniel se usmál a políbil jí na rty. ,,Proč si nesundáš prsten?" Zeptala se Tallin a podívala se na Lapis lazuri, který nosil na ruce. 
,,Jen tak," odpověděl a políbil jí na rameně, ale potom se podíval na její pravý bok. ,,Ty jsi zápasila?" Zeptal se naštvaně. 
,,Nutila jsem Lucase, aby se proměnil," vysvětlila a dívala se mu do očí. Danielovi se lesklo v očích. 
Tallin pochopila co to znamená a otočila se celím tělem k němu a políbila ho. Daniel jí objal a stiskl jí zadek. 
Tallin se pro sebe usmála a chytila ho kolem krku. 
,,Tobě se líbí milovat se ve sprše?" Zeptal se zvědavě a přitiskl si jí s sobě ještě víc, že jeho celé tělo cítilo teplo jejího těla. 
,,Říkla jsi, že se potřebuji uvolnit," utrousila a zablesklo jí v očích. Daniel jí za to obdařil polibky. 
,Je má, patří mi tělem i duší a nepustím jí. Selenu jsem ztratil, ale Tallin ne, ta bude moje navždy.'
Tallin si vzala jeho ruku a sundala mu prsten. ,,Já nebo ona," zašeptala a položila prsten na stojánek na šampóny a potom vzala Daniela za obě ruce a přiložila si je k ústům.
Daniel si v chvíli vzpomněl na něco co se stalo hodně dávno...
Daniel se procházel New Orleans v roce 1854. Šel a nebál se poznání. Nevadilo mu chladné počasí, které proudilo opuštěními ulicemi. 
Věděl, že jeho mladší bratr Damian je v Anglii a Rachel je už několik století mrtvá. Procházel se a nebál se přicházejícího slunce.

Tančím, tančím, až to ze mne lítá.
Tančím, tančím, až z toho zapomínám.
Tančím raz, dva a už nevím kam.
Tančím, až z toho ztrácím krok a tančím dál.
Daniel se za povědomým hlasem otočil, ale nic neviděl. 
,Selena?' Pomyslel si nevěříčně a šel dál.
Tančím, tančím, až to ze mne lítá.
Tančím, tančím, až z toho zapomínám.
Tančím raz, dva a už nevím kam.
Tančím, až z toho ztrácím krok a tančím dál.
Ozvalo se znovu, ale blíže. Daniel se díval kolem sebe a hledal v mysli, kde už tu básničku slyšel. ,,Když najdeš přítele, najdeš poklad," říkal její hlas a při každém vyslovení slova se zasmála. Daniel šel do hotelu, kde byl ubytován a díval se do starého zrcadla. 
,Co se tu děje?' Pomyslel si zmateně a podíval se na dveře. 
,Přece to nemohla přežít a na duchy nevěřím.'
Daniel a Tallin ležely v postely a na sobě měly ručníky. Daniel ho měl jenom kolem pasu, a tak mu byla vidět svalnatá hruď. Tallin měla ručník kolem celého těla. Její mokré vlasy měla položené na jeho hrudi a rukama mu hladila mokré vlasy. ,,Máš na ples šaty?" Zeptal se a políbil jí na hřbet ruky. 
,,Ještě jsem žádné pořádné nenašla," přiznala a usmála se. 
,,Tak pro tebe mám další překvapení," podotkl vesele a vyndal zpod postele velkou krabici a podal jí Tallin, která se usmála znovu 
a sedla si do sedu a dala si krabici před sebe a otevřela jí. ,,Páni, to je nádhera," zašeptala nadšeně a kousla se do spodního rtu. 
,,Líbí se ti?" Zeptal se a políbil jí za ucho. ,,To si snad děláš srandu, tyhle šaty jsou úžasné," vyhrkla a políbila ho za ten dárek na rty. 
,Jsou dokonalé,' pomyslela si nadšeně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář