17. Seattle

4. červen 2012 | 16.57 |

Stín lásky

Seattle, město, kde je velká kriminalita a kde je mnoho démonů. 
Dost se říká, že Londýn je město démonů, ale i Seattle je domovem nočních tvorů. 
Pro mě je Seattle velké město, kde je brána do Temné dimenze a průchod do mezisvěta. Iris říkala, že průchodů je na světě hodně, například v Londýně nebo ve Francii. Iris o průchodu v Seattle jenom slyšela, a tak nevěděla, kde přesně to je. 
Dobrá zpráva je, že mi démoni portál cítíme a nás tvorů tu je šest, tak to určitě bude snadné.
,Byly jsme v malém motelu, tam jsme se rozhodly ještě vyspat a najíst. Na jídlo jsem neměla chuť, tak jsem si šla lehnout.'
Daniel se rozhodl se najíst (krve) a také si na chvíli lehne. Lucas a Damian se budou v kruhém pokoji dívat na sport, a Iris a Roxana si musejí ještě popovídat. Já ležela a čekala jsem až usnu.'
Tallin se zachumlala v peřině a snažila se nemyslet, ale jekot kluků, kteří se dívaly na televizi jí nutilo přemýšlet o světe, který se zkrývá za bránou v tomhle městě. 
V tu chvíli Tallin uslyšela dveře a potom ucítila povědomou vůni. ,,Ještě nespíš?" Zašeptal jí Daniel a políbil jí za ucho. ,,Ne," odpověděla také tiše a otočila se na něj. 
Daniel si lehl pod přikrývku a objal jí. ,,Zítra je veký den," opačil a políbil jí na čelo. ,,To vím," zamumlala a zavřela oči. 
,,Je legrace, že Lucas bude tvůj mazlíček a Damian a Roxana budou také manželé," ozval se pobaveně a zaposlouchal se do jejího vydechování. 
,,A komu teda bude patřit do sídlo?" Zeptala se Tallin nejistě a podívala se do jeho černých očí. 
,,Nám, podle jejich zákonů, patří sídlo prvnímu manželkému páru a oni potom můžou sídlo někomu předat," odpověděl něžně a políbil jí na rty. 
,,Danieli, jsem unavená," zavrčela slabě Tallin. ,,Dobře," řekl sarkasmicky a přitiskl si jí blíž k sobě. 
Hnědý vlk utíkal nocí lesem a za ním běžely stíny temnot, mohl cítit bušení srdce a rychlý dech. Stíny ho doháněly, ale on se nechtěl vzdát. Utíkal a všímal si ticha v lese. Bál se myslet na to, že les je mrtvý. Bál se myslet, že tu může končit i jeho vlastní život. Běžel a nedíval se za sebe. Zastavil se až na útesu, kde nemohl už nikam běžet. Stíny mu zatarasily cestu zpátky do lesa a tiše jako duchové se k němu blížili. Vyděšené zvíře zavylo a čekalo na pomoc, ale nikdo se neobjevil. 
Vlk se podíval z útesu na oceán pod ním. Naposled se podíval na stíny a skočil. V jednu chvíli cítil studený vzduch a v druhou zas vodu, která s ním mlátila o útesy.

 

Cítil, že ztrácí vědomý a to co si pamatoval byla záře...
Utrum in terra saevienti caligine volvitur atra pulvis, et malum quod sit caelum suscitat dormientes...
Daniel ucítil, jak se Tallin polekaně probudila. ,,Dobré ráno," zašeptal něžně a podíval se jí do modrých očí. ,,Kolik je hodin?" Zeptala se Tallin a stiskla si čelo. 
Daniel zvedl ruku s levisky a podíval se na čas. Zašklebyl se a s tou rukou jsou milou pohladil po vlasech. ,,5:26," odpověděl a políbil jí na teplé rty. 
,,Půjde se v osm, že?" Řekla ještě unaveně Tallin a posadila se. ,,Ehm," udělal Daniel a objal jí zezadu a dal si hlavu na rameno. 
,,Hej," řekla pobaveně a podrbala ho po vlasech. ,,Tak Tallin Salvatorová, jak se těšíte do temné dimenze?" Zeptal se Daniel vesele a políbil jí na krku. 
Tallin se na něj sarkasmicky podívala, ale pak odpověděla. ,,Pane Salvatore, já ani nevím na co," podotkla a podívala se na něj nevinným výrazem na tváři. 
Daniel se šibalsky úsmál a jako blesk si jí dal na klín proti sobě. Tallin ho objala nohama a rukama a začala ho líbat. V tu chvíli někdo zaklepal na dveře. 
Tallin jako blesk skočila vedle Daniela na postel. Daniel se na ní překvapeně podíval, ale pak šel otevřít. Do pokoje se vrhly Damian a Lucas. 
,,Iris vám vzkazuje, že se máte připravit," oznámil Damian a otíral si ruce. ,,Máte si vzít šaty a ty Danieli jí to máš už dát," doplňil Lucas a podíval se napjatě na Daniela. Daniel přikívl a počkal, až odejdou a zavřel za nimi dveře. Věděl, že bude Tallin zmatená, protože jí nic neřekl. ,,Co mi máš dát?" Zeptala se zmateně. 
,Jak to mám udělat?' Zeptal se sám sebe a podíval se na dívku, která seděla na postely. 
,,V Temné dimenzi musejí mít manželé prsteny, aby se vědělo, že někomu patříš," začal Daniel a vyndal ze zadní kapsi kalhot malou krabičku. 
,,V mé rodině se dávaly prsteny, o kterých se říkalo, že lidi spojuje," pokračoval a sedl si na okraj postele a otevřel krabičku. 
V ní ležel jeden prsten, byl posanený velkým rudým kamínkem, který měl uprostřed vyražený zlatem čarodějnickou hvězdu. 
,,Hvězda zobrazuje magické pouto," vysvětlil Daniel a letmo ukázal ruku, na které měl ten samý prsten. ,,Je překrásný," vzdychla Tallin a snažila se zadržet slzy. 
,,I když nás něco rozdělí, tak mi pořád budeš patřit. Jsi moje Tallin Kortézová," řekl upřímně Daniel a nasadil jí prsten.
Tallinina skupina když byla hotová a připravená, tak šla po městě Seattle a hledala portál do Temné dimenze. 
,Podle Iris bude z portálu vyzařovat energie, kterou bytosti cítí,' uvažovala v mysly Tallin a mířila ze skupinkou do míst, kde jsou skladiště. 
Tam se převtělila na vlka a začala hledat stopy magie a energie. Ucítila ve vzádelých částech místa malou známku energie a tak také mířila. 
Skupina šla za ní a koukaly se kolem sebe a hledaly portal. Najednou se Lucas zastavil. Tallin  to poznala a podívala se na něj. 
,Co se děje?' Poslala mu otázku. ,,Cítím něco," odpověděl nahlas a zadíval se mezi budovy. Tallin zvedla čumák a větřila ve vzduchu. 
Najednou ucítila čistou magii. Neváhala a běžela za tím. 
Po chvilce hledání a váhání portal našla mezi bednami v jednou skladišti. 
Převtělila se zpátky na člověka a ohromeně se dívala na modrozelenou zář. 
,Stály jsme v opuštěném skladišti a hleděli jsme na modrozelený portal, který byl schovaný mezi bednami.'
Tallin se dotkla rudého prstenu naa ruce a potom zvedla ruku k portálu a zavřela oči. Ucítila energii mnoha světů a život na nich. Mohla určit, kam by chtěla. 
Mohla určit na jaké konkrétní místo. Mohla vidět svět za bránou. Otevřela oči a podívala se na svou skupinu. 
,,Je to bezpečný, můžeme vztoupit," oznámila jim a podívala se na tunel před ní. Ucítila dotek. Podívala se a uviděla vedle sebe Daniela, který jí tiskl ruku. 
,,Projdeme spolu," řekl odhodlaně a oba vkročili do jiného světa.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář