Další upíří seriály na dlouhé letní noci

4. červen 2012 | 17.33 |

Taky se nemůžeš nabažit upírů a všech možných ostatních zrůdiček jako my? Přesně proto jsme pro tebe připravili tento článeček o všemožných seriálech s upíří a jinou mysteriózní tématikou. Vzhledem k tomu, že nových TV shows zas tak moc není, zařadili jsme sem i ty starší, pro případ, že se teprve rozkoukáváš a nevíš, kde přesně začít.

Buffy, krotitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer)

Tento dnes velice známý seriál odstartoval kariéru upírských seriálů. Děj je velice prostý, ale to neznamená, že nezaujme. Příběh se točí kolem středoškolačky Buffy, jejímž osudem je "krotit” ty špatné upíry. Nevím jak ty, ale mít schopnosti jako Buffy byl vždycky náš sen :-) Seriál skončil 7. sérií.

Angel

V návaznosti na Buffy vznikl seriál Angel, jehož hlavním hrdinou je postava právě ze seriálu Buffy, krotitelka upírů. I když je seriál lehce postarší, Angel je pořád a stále sexy :-)

Upíří deníky (The Vampire Diaries)

Příběh vypráví o dvou sourozencích, kteří prožili nedávnou tragédii v podobě úmrtí obou rodičů. Hlavní hrdinka je přitahována novým studentem, ze kterého se vyklube upír. Příběh se začíná rozvíjet...

Krevní pouta (Blood Ties)

Tento čtyři roky starý seriál vypráví o hlavní hrdince, která se musela vzdát svého místa policistky a začala pracovat jako soukromý detektiv. Při vyšetřování vraždy narazí na jednu zajímavost, vrahem se totiž nezdá být lidská bytost...Seriál má 2. série.

Moonlight

Hlavním hrdinou je upír – detektiv Mick, který by se znovu rád stal člověkem a býti upírem mu příliš nevyhovuje. Při řešení zločinů používá své nadpřirozené schopnosti a tím se snaží pomáhat lidem. Kromě detektivní zápletky najdeš v seriálu samozřejmě i lásku.

Vampire High

Seriál vypraví o škole pro bohaté, problémové děti, kam rodiče dávají své potomky, když už neví co s nimi. Seriál se zaměřuje na děj ve škole převážně v noci, na partičku pěti upírů, studentů této školy, kteří se snaží být více civilizovaní.

V minulém článku jsme tě již informovali o lehce dospěláckém upířím seriálu True Blood. POZOR! Druhý díl 3. série odstartuje už za 3 dny!!

A který je tvůj nejoblíbenější?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář