NATÁČÍ SE IRON MAN 3!

8. červen 2012 | 14.07 |

FILMÍKY A KN͎KY: Natáčí se IRON MAN 3! - foto
Zdroj: FALCON a.s.

Jestli jsi fanda Iron Man série, pak pro tebe máme skvělou zprávu! Společnost Marvel Studios v době fenomenálního úspěchu filmu Avengers v kinech po celém světě oznámila začátek natáčení třetího dílu!

Pod režijním vedením Shanea Blacka začal početný štáb pracovat ve Wilmingtonu v Severní Karolíně, natáček se bude ale i v Miami na Floridě nebo Číně. 

Za kameru se postavil John Toll (držitel Oscara za snímkyLegenda o vášni a Statečné srdce), výpravy se ujal Bill Brzeski(Pařba ve Vegas a Na doraz) a o střih se postará Jeffrey Ford, který má s adaptacemi marvelovských komiksů jisté zkušenosti (Captain America: První Avenger a Avengers). 

V hlavní roli milionáře a vynálezce Tonyho Starka a superhrdinyIron Mana se opět budeš moct těšit na Roberta Downeyho Jr.
V dalších rolích se vrací i Gwyneth Paltrow jako Pepper PotsováDon Cheadle jako James "Rhodey" Rhodes a Jon Favreu jakoHappy Hogan.

Film je inspirován sérií oblíbených marvelovských komiksů Iron Man, které začaly vycházet již v roce 1963. 
Režisér prý dostal za úkol natočit doposud tu nejlepší komiksovou adaptaci vůbec, takže to vypadá, že se opravdu máme na co těšit!

Do českých kin uvede film Iron Man 3 společnost FALCON 3. května 2013!


Připomeň si Iron Mana 2 :)

Těšíš se na nového Iron Mana? :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář