ROBERT PATTINSON NAŠTVAL ADELE!

9. červen 2012 | 09.45 |

STARS: Robert Pattinson naštval Adele! - foto
Zdroj: profimedia.cz

Robert Pattinson se dostal do křížku s Adele, když se jí snažil radit ohledně její kariéry.

Hvězda ságy Twilight Robert Pattinson se přiznal, že řekl tu nejsměšnější věc, když zpěvačce radil, jak dosáhnout svých cílů. Když se následující ráno probudil, chytal se za hlavu.
"Měl jsem vlastně takovou malou roztržku s Adele a řekl jsem pravděpodobně tu nejsměšnější věc, kterou jsem kdy řekl. Řekl jsem jí: ‘Víš, ty můžeš mít opravdu úspěch.' A ona na to: ‘Uvědomuješ si, že jsem nejprodávanější ženská umělkyně všech dob?'.
A já jsem prostě z nějakého důvodu pokračoval dál. Další den jsem se probudil a opravdu jsem toho litoval."


Robert, který randí se svojí kolegyní ze ságy Twilight herečkou Kristen Stewart, se také rozpovídal o tom, že mu sláva nebrání v seznamování se s novými lidmi, protože on stejně moc společenský není.
"Vždycky jsem byl takový. Patřím mezi lidi, kteří umírají, když mají jít na party, a pak, když se tam dostanu, jenom trčím v rohu s lidmi, se kterými jsem přišel, a nebavím se s nikým jiným.
Vždycky jsem žil v domnění, že kdybych nebyl slavný, povídal bych si s náhodnými lidmi na ulici, ale není to pravda. Většinu času se snažím vyhýbat neznámým lidem, ať jsem slavný nebo ne."Robert bude brzy k vidění ve filmu Cosmopolis (v kinech od 9. srpna).
Město New York, blízká budoucnost: Eric Packer (Robert Pattinson) je osmadvacetiletý nekorunovaný král Wall Street. Během jeho vyjížďky po městě dojde v ulicích Manhattanu k záhadné explozi a propukne peklo. Navíc zjišťuje, že se mu hroutí finanční impérium. Kontakt se skutečným světem, i když jen přes okna limuzíny, ještě prohlubuje jeho paranoiu. V průběhu čtyřiadvacetihodinové odysey začíná k smrti vyděšenému Ericovi docházet, že se jeho život blíží ke konci.


Pusť si trailer k filmíku Cosmopolis:

ČTI DÁL: Robert Pattinson v pokračování Her o život?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář