ROBERT PATTINSON V POKRAČOVÁNÍ HER O ŽIVOT?

9. červen 2012 | 09.47 |

STARS: Robert Pattinson v pokračování Her o život? - foto
Zdroj: profimedia.cz

Idol dívčích srdcí Robert Pattinson, kterého proslavila role upíra Edwarda ve filmové sérii Twilight, byl poslední dobou zmiňován ve spojení s druhým dílem úspěšného filmu Hry o život (The Hunger Games).

Na internetu kolovaly zprávy, že by Robert mohl být jedním z hlavních kandidátů na roli Finnicka Odaira, kterého knižní předloha popisuje jako neuvěřitelně přitažlivého a charismatického mladého muže.

Fanoušci Roberta budou asi zklamaní. Herec ke zprávám o tom, že by měl hrát v druhém dílu série, která se bude natáčet začátkem léta, řekl: "Ráno jsem se probudil a zaslechl všechny ty zprávy o tom, že bych měl hrát v The Hunger Games. Byl jsem na chvilku trochu zvědavý a tak jsem zavolal svému agentovi."
A se smíchem dodává: "Můj agent na to - Ne, nikdo se ti nechystá tu roli nabídnout. A já na to - díky za ujištění."

Robert Pattinson se brzy objeví v novém filmu Cosmopolis (v kinech od 9. srpna).
Cosmopolis představuje jeden den v životě osmadvacetiletého multimilionáře Erica Packera (Robert Pattinson), kdy projíždí Manhattanem ve své limuzíně a chce se nechat ostříhat. S každým pohybem ručiček hodin přichází pozvolna o své impérium. V tu samou chvíli v ulicích města propukají nepokoje a Eric je ztuhlý strachy z představy, že by mu skutečný svět mohl proniknout do jeho virtuální bubliny. Jak jeho dvaceti čtyř hodinová odysea přes město pokračuje, paranoia stoupá a Packerovi se před očima odhaluje děsivě tajemství.


Podívej se trailer k filmu Cosmopolis!

ČTI DÁL: Robert Pattinson se podepisuje i na prsa!Myslíš si, že by se Robert do role neuvěřitelně přitažlivého a charismatického mladého muže hodil? :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář