Upíří deníky

16. červen 2012 | 13.07 |

upír

Každý určitě zná Twilight sagu nebo Buffy, přemožitelku upírů, a tak by měl každý znát nebo poznat The Vampire Diaries (Upíří deníky). 
Je o dívce jménem Elena, která ztratila své rodiče. Musí řešit problémy se svým bratrem Jeremym, který je na drogách. 
Do města přijíždí úžasně pohledný Stefan, který se hned Eleně zalíbí. 
Ale Stefan, který toužil po normálním životě mezi lidmi, se toho nedočká, protože do města přijel jeho bratr Damon. 
Damon je Stefanův starší bratr, který touží po pomstě za to, že Stefan přinutil Damona se napít lidské krve, aby dokončil přeměnu na upíra. 
Stefan je upír, ale živí se zvířecí krví, jak tomu říká Damon ,,Stefanova dieta". Elena si píše deník, do kterého píše své myšlenky a další tyhle věci. 
Damon trápí Stefana a snaží se dostat Elenu, která vypadá přesně, jako jeho stará láska Katherine. Stefan chce žít mezi lidmi, chodit do školy a milovat Elenu, nic víc. Můj názor nikoho nebude zajímat, ale je to pěkný seriál. O lásce, boji dvou bratrů, o odpuštění a o litování. Seriál jsem zatím viděla, až do třetí série, ale rozhodně se podívám na další díly a doporučuji ostatním fandům upírů a i vlkodlaků. The Vampire Diaries je více krvavější a hororovější než Twilight sága, která mě popravdě moc nakonci nevzala. The Vampire Diaries také existuje, jako knížní série. Upozorňuji ty, co knihy budou číst, aby si to přečetly celé, protože za malou chybou může být i velký poklad.:)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář