MADAGASKAR 3

12. červen 2012 | 14.13 |
› 

Podaří se hrdinům Madagaskaru dostat se do pelíšků v neworské zoo? Díky obrovskému úspěchu předchozích dílů dostala tahle Zooparta v kinech třetí pokus. Zda to tentokrát vyjde, zůstává ve hvězdách :)


Zdroj: Bontonfilm, a.s.

Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte... Tenhle zpáteční lístek vyjde Martyho, Melamana, Glorii a Alexe hodně draze.


Protože tvůrci tvrdí, že by byla chyba stavět film pouze na vtipech, máme se opravdu na co těšit!

Po panenském ostrově Madagaskaru a širých afrických pláních si tahle Zooparta bude klestit cestičku k domovu džunglí evropských velkoměst. Společně s hrdiny se podíváme na spoustu různých míst a potkáme řadu nových postav. Objevíme se v Římě, ve švýcarských Alpách, v Londýně, Monte Carlu nebo New Yorku.

A pozor pozor! Naši zvířecí přátelé tentokrát budou muset čelit svému dosud největšímu nepříteli! Kapitánka Chantal DuBois je totiž nejsilnější zloduch, se kterým měli naši hrdinové co do činění.

A navíc je tenhle animák poprvé ve 3D!

V duchu "Život je cesta, ne cíl" vytvořili filmaři příběh o tom, co znamená být doma, mít sebedůvěru a nalézt něco, pro co se dokážeme nadchnout. Výsledkem je, že Alex, Marty, Melman a Glorie poznali lépe, kým skutečně jsou, než když zápasili v divočině Madagaskaru a Afriky. A to je to, po čem toužili naši hrdinové od začátku nejvíce: najít svoje místo ve světě. A také zjistit, co svět znamená pro ně. A také zjistí něco o sobě – že život nemá smysl pouze díky místu, kde žijí, ale že to jsou spíše lidé, díky kterým stojí za to žít.

Tahle sympatická Zooparta v rytmu písně "Firework" zpěvačky Katy Perry odstartuje svoji show v našich kinech už ve čtvrtek 14. června!


Pusť si trailer :)

Tak co? Půjdeš se na tuhle Zoopartičku podívat? :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář