CAMERON DIAZ PÍŠE KNIHU!

13. červen 2012 | 18.59 |

STARS: Cameron Diaz píše knihu! - foto

Devětatřicetiletá herečka Cameron Diaz píše knihu o důležitosti správné výživy a zachování zdraví pro mladé dívky.

Cameron se inspirovala týdenními sloupky Gwyneth Paltrow v časopisu Goop!, ve kterých herečka dává k dobru různé rady ohledně welness, módy a další.
Zdroj z nakladatelství prozradil: "Cameron se s Gwyneth hodně sblížila a moc se jí líbí, jakou práci Gwyneth odvádí v časopisu Goop!. Cameron se líbí, jak Gwyneth využívá svoji slávu k tomu, aby ovlivnila mladé lidi. A to samé chce teď udělat i Cameron."

Hvězda filmu Jak porodit a nezbláznit se Cameron Diaz začala o zdravém životním stylu přemýšlet hlavně po smrti svého tatínka Emilia Diaze, který v osmapadesáti letech zemřel na zápal plic roku 2008. Bloňďatá kráska ale upozorňuje na to, že nechce, aby kniha, která bude obsahovat i rady jejích slavných kamarádek jako jsou Drew BarrymoreJennifer Lopez a Gwyneth, byla vnímána jako nějaký dietní průvodce.
Blízký zdroj uvedl: "Poté, co otec Cameron zemřel, všechno se pro ni změnilo. Začala víc přemýšlet o svém zdraví a o tom, jak je důležité. Ta kniha není o ní. A není to o nějaké dietě. Samozřejmě je to o její vlastní cestě, která jí pomohla uvědomit si, co je vlastně důležité, ale Cameron hlavně chce, aby kniha na lidi zapůsobila a rozhodně nebyla jen o tom, jaké potraviny si vybírá."

Mimo psaní knihy, která má zatím jen pracovní název, Cameron plánuje i navštívit střední školy v Americe, aby se dozvěděla, co teenageři rádi jí, a aby se ujistila, že si volí správné zdravé potraviny.
Zdroj dodal: "Chce využít svoji slávu k tomu, aby něco změnila. Ví, že je vzorem mnoha dívek, a chce toho využít k dobrému účelu. Cameron se chystá objet střední školy v zemi a mluvit s nimi o tom, co jíst a co je pro ně důležité. Chce, aby pochopily, že být štíhlá není to nejdůležitější, ale jde o to mít přísun těch správných vitamínů a znát, které potraviny jim dají energii a sílu. Cameron chce mít jejich zpětnou vazbu a vědět, jaká jídla si vybírají, a naučit je, jak vybírat lépe."


Nový film Cameron Jak porodit a nezbláznit se má premiéru v českých kinech už 21. června!

Co myslíte?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář