ROBERT PATTINSON ZAVALEN PÁRÁTKY!

16. červen 2012 | 09.34 |

STARS: Robert Pattinson zavalen párátky! - foto
Zdroj: isifa.com

Jak herec Robert Pattinson přestal kouřit? Aby se zabavil a zbavil se závislosti na cigaretách, začal žvýkat párátka. Teď mu fanoušci dávají párátka, kamkoliv se hne :D.

"Jednoho dne jsem přestal kouřit a opravdu si nevzpomínám na to, že bych o tom někdy mluvil. Pořád jsem žvýkal ty zatracená párátka. Někdo si toho všiml na filmovém festivalu v Cannes a doslova druhý den v Lisabonu, potom v Paříži a v Berlíně, mi na červeném koberci asi dvacet lidí darovalo obrovské množství párátek. Tisíce párátek."

Robert, který randí se svojí hereckou kolegyní ze ságy Twilight Kristen Stewart, si pozornost fanoušků užívá, a dokonce vzal jednu svoji obdivovatelku na večeři, když byl na natáčení ve Španělsku.
"Hrál jsem Salvadora Daliho a byla tam jedna dívka, která před mým bytem čekala každý den asi tak po dobu tří týdnů. Jednoho dne jsem byl fakt znuděný, a tak jsem se jí zeptal: ‘Nechceš jít třeba na večeři nebo tak něco? Nikdo jiný se mnou se mnou teď vyrazit nechce.' Její rodiče měli restauraci, vzala mě tam a já si tam asi dvě hodiny stěžoval na všechno v mém životě. Potom mi dala zaplatit účet a já už jí před mým bytem nikdy neviděl."

Robert bude brzy k vidění ve filmu Cosmopolis (v kinech od 9. srpna).
Město New York, blízká budoucnost: Eric Packer (Robert Pattinson) je osmadvacetiletý nekorunovaný král Wall Street. Během jeho vyjížďky po městě dojde v ulicích Manhattanu k záhadné explozi a propukne peklo. Navíc zjišuje, že se mu hroutí finanční impérium. Kontakt se skutečným světem, i když jen přes okna limuzíny, ještě prohlubuje jeho paranoiu. V průběhu čtyřiadvacetihodinové odysey začíná k smrti vyděšenému Ericovi docházet, že se jeho život blíží ke konci.


Pus si trailer k filmu Cosmopolis:

ČTI DÁL: Robert Pattinson naštval Adele!

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře