JUSTIN BIEBER JEŠTĚ V MUŽE NEDOSPĚL

16. červen 2012 | 09.35 |

STARS: Justin Bieber ještě v muže nedospěl - foto
Zdroj: isifa.com

"Z Justina Biebera ještě rozhodně není dospělý muž," říká zpěvákův manažer Scooter Braun.

I když osmnáctiletá hvězda nedávno světu naservírovala nový vyspělejší zvuk se svým třetím albem Believe, manažer Justina tvrdí, že má k úplné dospělosti ještě daleko. 
Manažer Scooter Braun pro časopis Billboard: "Dospělý umělec? Jen proto, že je podle zákona plnoletý, neznamená, že je dospělý."

Scooter dodává, že je na Justina pyšný, protože vyrostl velmi rychle a veřejnosti neustále na očích.
"Nikdo na světě nevyrůstal pod takovým tlakem jako on. Justin se stal sólovým zpěvákem už v tam mladém věku, tak slavným, a ve světě technologií, které ho sledují dvacet čtyři hodin denně. Doslova procházel pubertou před očima celého světa, přičemž od něj každý něco očekával a hodně lidí čekalo na jeho klopýtnutí.Je to bojovník. Jsem na něj pyšný - zůstal věrný sám sobě a získal kontrolu nad celou situací."

Justin, který randí s ženským teenagerským idolem Selenou Gomez, přiznal, že je pro něj těžké důvěřovat většině lidí, protože každý od něho něco chce.
Justin dodal: "Jsem hodně ostražitý, protože v tomhle businessu nemůžete věřit nikomu. To je to smutné. Nemůžete nikomu důvěřovat. Tvrdě jsem na to doplatil."

Justin si zahrál mimozemšťana v novém filmu Muži v černém 3.
Ve filmu Muži v černém 3 jsou známí agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) zpět... A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K (Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.
Filmík měl v našich kinech premiéru 31. května.


Pusť si trailer k filmu Muži v Černém, ve kterém se Justin objevil jako mimozemšťan! :D

ČTI DÁL: Selena Gomez: "Justin je beznadějný romantik."

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře