EVANESCENCE ODEHRÁLI KONCERT V PRAZE

20. červen 2012 | 14.18 |

EVANESCENCE ODEHRÁLI KONCERT V PRAZE A MAJÍ VLASTNÍ MOBILNÍ APLIKACI!

STARS: Evanescence odehráli koncert v Praze a mají vlastní mobilní aplikaci! - foto
Zdroj: https://twitter.com/AmyLeeEV

Skupina EVANESCENCE nabízí novou mobilní aplikaci Mobile Backstage. Interaktivní program ocení hlavně věrní příznivci téhle kapely!

Aplikace uživatelům umožňuje komunikovat s ostatními fanoušky Evanescence, přeposílat zprávy, sdílet obrázky, videa i audio ukázky a také být v kontaktu se samotnou kapelou. Program dále nabízí základní služby, například zpřístupní seznam koncertů a jejich termínů s možností on-line nákupu vstupenek. Aplikace funguje na iPhonech a smartphonech s operačním systémemAndroid, k dispozici je zdarma třeba na facebookové fanpage skupiny!

Kromě mobilní aplikace mají také Evanescence napilno "koncertně". V posledních dnech potěšili i fanoušky ve Střední Evropě, kde zvládli hned dvě metropole v několika dnech - po koncertu v německém Berlíněse přesunuli do Prahy, kde se ubytovali už den před koncertem. Frontmanka Amy Lee byla z České republiky nadšená, o čemž svědčí i česká vlajka na pozadí jejího účtu na Twitteru a několik fotek! Samotný nedělní koncert v Incheba Aréně se až na pár drobností vydařil.Vyprodáno sice nebylo, ale Amy i kapela předvedli fenomenální výkon! Zazněli písně z nového alba, které vyšlo vloni, i ty největší hitovky za alb minulých.

Evanescence (17.6.2012, Praha, Incheba Arena)


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář