ADELE BÝVALA TAK NAMOL, ŽE ZAPOMÍNALA VLASTNÍ TEXT

22. červen 2012 | 14.32 |

STARS: Adele bývala tak namol, že zapomínala vlastní texty - foto
Zdroj: isifa.com

Adele, jedna z nejúspěšnějších zpěvaček všech dob, má za sebou nejen ohromný úspěch, ale i velikou bolest.

Neoficiální životopis zpěvačky s názvem Adele: Biografie popisuje její život od útlého dětství v Londýně, kde vyrůstala jen se svojí matkou, až po současnost. Adele prý trpěla tím, že je otec opustil. Byl to silný alkoholik, kterého pití málem zabilo. I přes veškerou lásku, které se jí od matky dostávalo, vždy toužila po otci, kterého nikdy neměla. Adele prý měla i ošklivě zlomené srdce, a to když se zamilovala do bisexuálního přítele, který jí podváděl.

Podle knihy, která by měla vyjít příští měsíc, prý byla někdy před koncertem tak namol, že na pódiu padala ze židle. A dokonce i zapomínala na texty k vlastním písním. 'Rolling In The Deep' zpěvačka svůj výpadek paměti popsala jako vůbec tu nejhorší věc, co se jí kdy stala.
Autor biografie Marc Shapiro řekl časopisu In Touch: "Uprostřed jejího prvního turné už očividně měla vážné problémy s alkoholem."
Prý mu Adele sama v rozhovoru přiznala: "Když jsem jednou začínala ve dvě v noci, byla jsem tak opilá, že jsem zapomněla slova k mému vlastnímu songu... To byla vůbec ta nejhorší věc, co se mi kdy stala."
A Marc pokračuje: "Adele pila víc než je v normě, aby se vyrovnala se svým zlomeným srdcem."

Podle biografické knihy jí její bisexuální přítel podváděl, a to čtyřiadvacetiletou zpěvačku moc zarmoutilo.
Marc dodává: "Milovala drama, které obklopovalo kluky, kteří se k ní chovali špatně. Navenek působila v pohodě, a že to všechno zvládá, ale jsem si jistý, že jí to uvnitř hodně trápilo."

Mark už dřív napsal životopisnou knihu o Justinovi Bieberovi nebo autorce Harryho Pottera JK Rowling.


Poslechni is Rolling In The Deep od Adele naživo!


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře