JOHNNY DEPP ČELÍ ŽALOBĚ!

22. červen 2012 | 14.36 |

STARS: Johnny Depp čelí žalobě! - foto
Zdroj: isifa.cz

Nezmámá žena podala žalobu na herce Johnnyho Deppa za to, že ji jeho ochranka nevybíravým způsobem připravila o místo na koncertě.

Johnny Depp se v prosinci minulého roku zúčastnil koncertu Iggyho Popa v Hollywood Palladiu v Los Angeles. Žena, v soudním procesu označována jen jako Jane Doe, slavného herce obvinila z toho, že dal pokyn své ochrance, aby ji ze svého místa "vystrnadili". Žena tvrdí, že když se vracela na své místo ve VIP zóně, ochranka ji chytila za zápěstí a povalila na zem.

Žena v soudním spisu uvádí, že s ní bylo zacházeno tak hrubě, že její oblečení bylo "pocuchané", přišla o boty a kalhoty měla stáhnuté dolů, takže nabídla pohled na své zadní partie ostatním návštěvníkům koncertu. Ochranka také ženě vytrhla mobilní telefon z ruky.
Žena byla prý vystavena extrémnímu a pobuřujícímu ponížení.

Neznámá žena také tvrdí, že Johnny a ochranka byli po celou dobu semknutí k sobě a povídali si, a Johhny měl přímý dohled nad všemi činy své ochranky, které sám dával pokyny. 

Johhny (48) a Hollywood Palladium, kde se koncert odehrál, jsou obviněni z trestních činů jako je nedbalost, napadení, neoprávněné věznění, úmyslné způsobení citové újmy a diskriminace ve veřejných prostorech.


Johnny Depp se brzy objeví v novém filmu Temné stíny (v kinech od 10. 5.). Podívej se na trailer!

Čti dále: Johnny Depp: Nechtěl jsem být idolem teenagerů

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář